Jump to content

Mazda'nın +2'si...

mtutun
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• emregc

5

• İlhan

3

• domestos

8

• mtutun

17

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Sorunsuzluğu ve ilgi çekmesi :D

Hele ki ışıkta beklerken yan tarafta gelip sıkıcı tasarımlı sis farsız , xenon farı bile olmayan en alt model audi a6' nın  durup sahibinin mutsuzca bizim arabayı kesmesinin verdiği his  :2funny: bayılıyorum yahu :D

Audi_A6_Avant_2.0_TDI_Dakotagrau_Front.JPG

The-Stylish-2011-Mazda-6.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bemim için mazdanın  birinci artısı şu, mazdadan başka araçlarımda oldu ama hiçbirine bağlanamadım sadece bindim, focusu sattım adam arabayı aldı gidiyor arkasından göbek atıcaktım kurtuldum diye, 1993 mazda 323 sedan aracıma yedi sene binmiştim , onu sattım adam bindi gidiyor arkadından ağlayacaktım nerdeyse sanki evladımdan ayrılıyormuş gibi odum öyle koydu. O yüzden mazda bana göre sadece araba değil, daha fazlası.

İkinci artısı ise, şu en son kasa sıfır civic aldım, aracı teslim aldığım andan sattığım ana kadar sekiz ay boyunca arabaya alışamadım belki sekiz sene daha binsem yine alışamayacaktım. Bir ay önce mazda 3 ümü aldım, bir aydır kullanıyorum sanki aracı yıllardan beri kullanıyormuş gibi hissediyorum, ilk bindiğim anda ve bir kaç km gittigimde sanki özel dikim takım elbise gibi benim için üretilmiş bir şey gibi hemen alışıveriyorum ve bağımlılık yapıyor.

Bu da benden olsun üçüncü artısı, özel hissettiriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Durun tane tane yazayım;

Sanırım bilmediğiniz gibi, Mazda-TR 31 Ekim 2013 itibarıyla yeni bir uygulamaya başladı. Adı Mazda +2. Henüz 30 ayı ya da 50.000 km'yi aşmamış olan Mazda araçların ücret karşılığında garantilerini 2 yıl daha uzatabilmesi mümkün.

Konu hakkında yetkili servislerden bilgi alabilirsiniz. Veya alamayabilirsiniz de...

RX-8 uygulamaya dahil değildi, bir iki haftaya eklenecek. Bunun haricinde Mazda'nın Türkiye'de sattığı her model (BT serisi bile) dahil bu teklife...

Bu arada bu başlığı 'Mazda'nın en sevdiğiniz yönlerine' çeviren tüm Gezi'cilere diyorum ki; biraz çalışın siz de bir başlık açın, orada yazın 'Mazda'nın boyasını, kaşını, gözünü seviyoruz' diye... 14 adet Mazda için yaptığınıza bak!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Pardon! Ama ben de hem başlangıç tarihini bildirmiş oldum, hem de uygulamaya RX-8'i de eklettim. Az bir şey değil yani...

Bu arada Türkiye'deki satış fiyatı CX-5, Mazda 6 ve MX-5'den düşük olan (bugün satışta olsa maks. 90 bin olurdu) RX-8 için +2 garanti ücreti hepsinden pahalı olacak. Yaklaşık olarak CX-5'den 500-TL daha pahalı olacak hizmetin fiyatı. Acaba Mazda'nın bu otomobile mi güveni düşük? yoksa sahiplerine mi?

Biz bu konudan haberdardık abi... ;D

http://www.mazdaclubtr.com/32134/garanti-suresi-uzatma/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyatlar nedir abi sitesinde bulamadım Mazda'nın? Geçen sene başlatsalar garantim dolmadan belki düşünebilirdim. Gerçi benim araç 4 yaşını dolduracak Ocak ayında henüz hiç bir sıkıntı yaşatmadı maşallah:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

CX5. 1.170-TL

Mazda3 sanırım 700-TL gibiydi.

En ucuz Mazda2 460-TL gibiydi.

MX5 ve BT50 en pahalılar.

RX8 eklendiğinde en pahalısı olacak. 1.600-TL'nin üstündeki fiyatıyla...

Benim RX8 de bugüne kadarki performansı ile CX5'den daha sorunsuz... CX5'e bu Mazda +2'den 5 tane alayım diyorum. Böylece araç 2026'ya kadar garantili olur, Veli'ye garantili olarak verebilirim...

Fiyatlar nedir abi sitesinde bulamadım Mazda'nın? Geçen sene başlatsalar garantim dolmadan belki düşünebilirdim. Gerçi benim araç 4 yaşını dolduracak Ocak ayında henüz hiç bir sıkıntı yaşatmadı maşallah:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arada ikimizin aracı da 2010, seninki Ocak'ta 4 yaşını dolduracak. Benimki ise Şubat'ta 2,5 yaşını dolduracak.... Tek kelime ile ilginç...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şu yanlış anladığım +2 hakkında şunu söyleyebilirim, garanti uzatma fiyatları servisten servise değişebilir eger niyetiniz varsa telefonla bir kaç yeri arayıp fiyat almakta fayda var, benim aracımda hız sabitleme yok bir kaç mazda bayisini aradım hepside farklı fiyat verdiler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında bu yanlış anlaşılmaya bilerek ben çanak tuttum, Yetkin. Bundan espri türetmek ve sohbet açmak için. Umarım yanlış anlaşılma olmadı...

Şu yanlış anladığım +2 hakkında şunu söyleyebilirim, garanti uzatma fiyatları servisten servise değişebilir eger niyetiniz varsa telefonla bir kaç yeri arayıp fiyat almakta fayda var, benim aracımda hız sabitleme yok bir kaç mazda bayisini aradım hepside farklı fiyat verdiler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...