erhancatalbas

Satılık Toyo J 48 Lastik

Merhaba arkadaslar , yeni aldığım mazda3 hb imressiv aracımın sadece 150 km deki dört adet toyo j 48 lastiklerini toplam 450 tl ye satmak istiyorum . Sıfırlar tanesi 170 tl civarı . İhtiyacı olan arkadaşlar bana ulaşırsa sevinirim .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sahibinden.com :İlan No 142843748  kredi kartınızla  6 taksitle almanız da mümkün arkadaşlar . Teşekkürler , selamlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar lastikler 300km oldu 400 tl ye son bırakıyorum. toyo seven ve lastik değişim zamanı gelen arkadaşlar için çok makul olduğunu düşünüyorum . selamlar sevgiler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar lastikler 4 adet 360 TL takma işlem ücreti bana ait. Bostancı minibüs yolunda demirtaş lastik'te bu işlemi gerçekleştirebiliriz. Sahibinden com dan taksitli ve garantili alım olanağı da devam ediyor. Teşekkürler,selamlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar tekrar merhaba , lastikleri son ,dört adet  300 TL ye bırakıyorum. LAstikler Suadiye minibüs yolu Demircan ticarette usulüne uygun depolanmış durumda. Sadece 400 km kullandım ,hiçbir problem yok. Takma işlemi fiyata dahildir. selamlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.