Jump to content

Renault 21 Concorde

cihan55
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar 5-6 milyara hatta daha düşük fiyatlara güzel RENAULT 21 CONCORDE alınır mı sizce ? Geniş araba gibi geliyor biraz araştırdım rahatmış ayrıca biniciler memnun gibi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar 5-6 milyara hatta daha düşük fiyatlara güzel RENAULT 21 CONCORDE alınır mı sizce ? Geniş araba gibi geliyor biraz araştırdım rahatmış ayrıca biniciler memnun gibi

Kronik olarak beyin arızası olan araçlardır, röno'nun tek sempati duyabildiğim kasasıdır maalesef...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araç baya geniş duruyor domestos abi fiyatıda uygun gibi genel olarak. Binen bir uzman cavusu aradım çok rahat araba diyor uzun yolda lagunadan bile daha iyi diyor ( lagunası varmıs ) Concorde 2.0 enjeksiyonlu mmotora sahipmmiş birde benim bildiğim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araç baya geniş duruyor domestos abi fiyatıda uygun gibi genel olarak. Binen bir uzman cavusu aradım çok rahat araba diyor uzun yolda lagunadan bile daha iyi diyor ( lagunası varmıs ) Concorde 2.0 enjeksiyonlu mmotora sahipmmiş birde benim bildiğim

Concorde'lar enjeksiyonlu, manager'lar ise karbüratörlü... Enjeksiyonlular 2,0 litre karbüratörlüler ise 1,7 litre.

Sorunları kronikse üstesinden gelmek zor oluyor, fakat rahatına ve genişliğine diyecek bir şey yok, laguna dan daha iyi olması ise sadece abartı bence...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok pahalı mı acaba kronık sorunu beyın fıyatına baktım 400 lira yazıyor nette abi

"Kronik" ten ne anladığına bağlı...

Ama ben yine de sözlük anlamını yazayım; uzun süreli devam eden, kimi zaman hayat boyu düzelmeyen ve tedavi imkânları daha sınırlı kabul edilen hastalık türüdür.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kuzenimde 3 1991 veya 1992 model concorde vardı ilk sahibi 0 km almış ve nerdeyse bir ev parası vermişti o dönemlerde, taki gecen yıla kadar bindi, geçen yıl sattı, yılarca banada o arabaya binmek ve uzun yopla gitmek nasip oldu, bence muhteşem bir arabadır, konfor mükemmel, yol tutuş mükemmel, performans çok iyiydi diyebilirim, özellikle koltukları çok rahat ve konforluydu, tabiki bazı problemler yaşadı , renault un en iyi arabalarından biridir bence, ama bildiğim kadarıyla biraz parça sıkıntısı mevcut, ama çözülmiyecek şeyler değil....

size şöyle söyleyeyim 5-8 bin tl veya bu fiyatlara alabileceğiniz araçların çoğu 20 yaşını ve 200 bin km yi doldurmuş olacaktır , hangi marka ve model alırsanız alın parça zamanı denilen bir olay var , muhakkak sorun yaşarsınız , çünkü artık araçlar eskidi, bu dakikadan sonra , nacizhane tavsiyem, parçası ve ustası bulunur araçlara yönelmeniz, bu yaşında ve km de bulduğunuz en temiz araba bile ufak tefek sıkıntılar çıkaracaktır....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

98 senesiydi babam Optima almşıtı beyaz renkli muhteşem bir arabaydı ve de yanlış hatırlamıyorsam o zamanlar tercih edilen bir makam arabasıydı Renault 21´ler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence Renauldun alınacak tek arabası siteşın toros, ben bu kadar dayanıklı ve sorunsuz araba görmedim millet yıllarca kırsalda kullanıyor tık etmiyor. Bence renauldun başka iyi arabası yok ama kullanan arkadaşlarımdan duyumlarım renauld 19 europalar renauld 9 brodwayler ve özellikle megane 1 lerden kullananlar oldukça memnunmuş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende 3 yıl kadar Twingo kullanmıştım, Reno markası altında olmaması gereken bir araç diye düşünüyorum hep. ama yine de sorun yaşatmadı mı yaşattı. En kronik sorunu da tek kapılı olduğu için kapı menteşeleriyle alakalıydı ama ben bu sorunu yaşamadan sattım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...