dehause

Sahibinden Satılık Mazda 323 Astina (99 Model)

Hayırlı satışlar, hep binmek istediğim ama binmek nasip olmamış bir araba, o zamanlar temizini bulamamıştım nasip değilmiş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. İnşallah arabamı bir mazda severe satarım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

en sevdiğim iki renginden biri

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arabamın fiyatı ile ilgili düşüncelerinizi öğrenebilirmiyim. İnternet sitelerinde çok farklı fiyatlar var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar,

arabamı istediğim fiyatı bulmadığı ve satmaya ihtiyacımda kalmadığı için satıştan çektim. Merak edenler için en son 13.000 teklif eden çok oldu ama ben 13.500-13.750 arasında direttim ve satılmadı :)  Mazdam bana kaldı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar,

arabamı istediğim fiyatı bulmadığı ve satmaya ihtiyacımda kalmadığı için satıştan çektim. Merak edenler için en son 13.000 teklif eden çok oldu ama ben 13.500-13.750 arasında direttim ve satılmadı :)  Mazdam bana kaldı :)

Allah ihtiyaçtan sattırmasın diyeyim... Esasında 500 lira için konuşmaya bile değmez ama bazen insanı çileden çıkartan alıcılar olmuyor değil. Aynı şekilde benim de küçük inatlaşmalar yüzünden satılmadı fakat ihtiyacım olmuş olsaydı 500 lira aranacak bir rakam da değildi...

Hayırlısı olsun, kazasız günler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.