yetkin24

Maksimum 22000 TL'ye Otomatik Araç Arıyorum

Arkadaşlar yakın bir komşum araç alacak, Maksimum 22000 lira parası var, temiz, otomatik vites lpg li araç arıyor. Arabadan fazla anlamaz benden rica etti bul bir araba diye, bende sahibindene bakıyorum ama yardımcı olabilecek, önerisi olabilecek arkadaşlar varsa buradan paylaşmak istedim, herkeze saygılar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hemen hemen aynı kategori ve fiyatlarda ben de araştırıyorum ama tam niyetli değilim... Audi A4'ler var otomatik olanları nadir bulunuyor ama o fiyatlara var, VW Bora'lar var fakat dizellerinden uzak durun derim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tavsiyem bu fiyatlara eski değilde daha yeni modeller bakmanız yani sınıfı küçük ama modeli yüksek araç daha mantıklı olabilir......

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda haricinde,

Opel Astra (2000-2004)

Opel Corsa (2002-2006)

Ford Fiesta (2002-2006)

Forf Focus ( 2002-2006)

VW Polo (2000-2006)

İhtimal olarak düşünülebilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

citroen c4 olur diyen varsa satmayı düşünüyorum. arac 2005 model otomatik vites 75000 de.lpgli brc marka.lastikler yeni değişti michelin marka. yagmur sensörü far sensörü cruze ...vs  mevcut.25000 tl istiyorum.düşünenler olursa özelden görüşelim arkadaşlar.renkte kırmızı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

citroen c4 olur diyen varsa satmayı düşünüyorum. arac 2005 model otomatik vites 75000 de.lpgli brc marka.lastikler yeni değişti michelin marka. yagmur sensörü far sensörü cruze ...vs  mevcut.25000 tl istiyorum.düşünenler olursa özelden görüşelim arkadaşlar.renkte kırmızı

O fiyatlara dizelleri var ama...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dizelleri vardır muhakkak ama aracın donanımlarına göre değişir.arkadaşımda var mesela aynısı aynı renk ancak araçta hiçbirşey yok. bi bakmak lazım tabi durumlarına

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dizelleri vardır muhakkak ama aracın donanımlarına göre değişir.arkadaşımda var mesela aynısı aynı renk ancak araçta hiçbirşey yok. bi bakmak lazım tabi durumlarına

Donanımını bildiğim için yazmıştım, yoksa donanım eksiği ile kıyas olmaz tabiki de... Mal müşteriye satılır, hayırlısı olsun...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-degisensiz-orjinal-c4-dizel-144491253/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-uygun-fiyata-ilk-sahibinden-mukemmel-temizlikte-diesel-110-luk-144456242/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-110beygir-en-full-vade-takas-kredi-12-ay-karta-taksit-dizel-144330480/detay

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gönderdiğin araçların hepsini manuel ve 200000 binlerde oldugunun farkındasındır herhalde.yukarda kendi yazdıgın kriterlere görede bir arama yaparsan fiyatları daha sağlıklı görebilirsin diye düşünüyorum.hayırlısı olsun tabikide arkadaşım inşallah kazasız belasız binebileceğiniz bir araç temin edersiniz.saygılarımla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.