Jump to content

Satılık 2010 Mazda3 Lansman Mavisi

alptunaerr

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba arkadaslar oncelikle herkese  işim geregi foruma bayadır giremiyorum aynı sebepten oturu arabamı satma kararı aldım ılana koydum ama mazdayı seven birinin almasını daha cok isterim cunku gozum gibi baktım ayrıca mazdacluptr aracılıgı ıle arayan arkadaslara fıyatta ıkramım olacaktır bende cok emeklerı gecti yardım konusunda herkesın foruma fazla gıremıycegım ama ılanımdakı cep telden ulasırsanız sevınırım kısaca ozellıklerını yazayım cok uzatmadan

arabam kapalı garajda ustu brandalı duruyor 2010 model 1.6 ımpressıve hatchback

40000 bın km de 2015 e kadar muayenesı var gelıcek yıla kadarda vergısı odendı satısa hazır

extralar (17 orjinal mazda3 jant-deri koltuk fabrika cıkısı-arka cam perdelerı-bagaj havuzu-mazda3 kapı aydınlatmaları-orjinal mazda3 egzoz ucu-bluetoth kit-orjinal bandrollu mazda 3 yedek paspaslar-yedek kapı içi cıtaları siyah renk)

sadece arka tampon serviste değişmiştir oda duran trafikteki arabanın yana gecmeye calısmasından tamponun köşesini yırtmıstır bir avuctan büyük olmayan birde lokal mevcut tutanak tutturdum butun belgeleri var tramerde gozukur tamponun degistigi sol arka kapıdada 20 cm kadar derin olmayan anahtar cizigi vardır bunları yazmamın sebebıde gizli saklı hicbirsey yoktur sonucta az para vermiyceksiniz hak gecsin istemem

arabanın kitapcıkları yedek anahtarları vs hepsi duruyor ilanı verdim daha yayınlandı yarın yayınlanır buyuk ıhtımal ınceleye bilirsiniz yayınlanınca lınkıde koyarım herkese iyi forumlar hayırlı satıslar

İlan No 145048715

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı satışlar dilerim, an itibariyle daha ilanınız yayınlanmamış, güzel bir renk, ilan çıkınca muhakkak bakıcam , bana uygun olursa en kısa sürede rahatsız ederim inşallah :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Allah kolaylık versin, ben telaffuzu zor olduğu için doğrusunu yazayım dedim...

:)

şimdi hangisini düzeltelim :)

telaffuz konuşmada geçerlidir

yazım dilinde ise geçerli olan gramerdir.

ha bu arada "olucak" değil "olacak" olacaktı alp tuna :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok iyi 2011 olmasından sa 2010 ları daha çok sevıyorum..

anahtar ile sanroof kapama, ışıklı cam acma kapama düğmeleri..

az km yapmışsınız. sanırım orjınal jant ları da duruyordur?

hayırlı satışlar dilerim. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlk önce teşekkür ederim üstündeki jantlar orjinal jantı sadece modeli farklı araç alındığı gün bu jantların siparişi verilip takıldı ama yaylar değişmedi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...