serkan306

2011 Dizel Mazda 3 Triger Seti ile İlgili Yardım Lütfen

Arkadaşlar aracın triger setini değiştimek istiyorum. Garantisi bittiği için yetkili serviste yaptırmak istemiyorum. Bu araçların motorunun 1.6 TDCi 110 hplerle veya 1.6 HDi 110 hplerle aynı olduğunu ve baskı balata setinin dahi aynı olduğunu biliyorum ancak triger setlerinin de aynı olduğunu, aynı ise hangi kasalar ile aynı olduğunu bilen var mı? Fordun orjinal ina setlerinin fiyatları çok uygun, eğer öyleyse direk fordunkini almak istiyorum. Daha önce değiştirmiş olan arkadaş var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Servisten bence fiyat alın özellikle bu ara %20 indirim varken Ford'dan daha uygun olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öncelikle servisten bi fiyat alın daha sonra diğer seçeneklere yönelirsin...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar aracın triger setini değiştimek istiyorum. Garantisi bittiği için yetkili serviste yaptırmak istemiyorum. Bu araçların motorunun 1.6 TDCi 110 hplerle veya 1.6 HDi 110 hplerle aynı olduğunu ve baskı balata setinin dahi aynı olduğunu biliyorum ancak triger setlerinin de aynı olduğunu, aynı ise hangi kasalar ile aynı olduğunu bilen var mı? Fordun orjinal ina setlerinin fiyatları çok uygun, eğer öyleyse direk fordunkini almak istiyorum. Daha önce değiştirmiş olan arkadaş var mı?

merhaba sizin araciniz 110 bg lik mi 115lik mi ona gore yardimci olayim size , bu arada evet focus un parcalarini kullanabilirsiniz zaten servistede onu kullaniyorlar ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba, 110 hplik makyajsız olanı benim araç.

Servisten de fiyat alacağım ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Focus 2 TDCI 110bg lik olanin triger setini kullanabilirsiniz serviste de birebir aynisni kullaniyor, set halinda fiyati 140 tl civarinda olmasi lazim orjinalin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ford yedek parçacısından inanın orjinal setini 130 TL'ye aldım, ilk baştan yadırgıyordum bu aracın Ford Focus'la aynı parçalara sahip olmasını ama yedek parça ve 2. el anlamında büyük faydası var :egy:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.