Jump to content

Sahibi Değilim, Arkadaşıyım!

mtutun
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bugün her zamanki benzincimde depoyu doldurdum ve marketine bir şeyler almak için girdim. Benden sonra içeri giren bir arkadaş 'Mazda'nın sahibi kim?' diye sorunca, bütün gözler bana döndü tabii.

Ben de 'Sahibi değilim, arkadaşıyım! Bir Mazda'ya sahip olunmaz, olunamaz, karakteri yozlaşır' dedim.

Adam soracağı sorudan vazgeçince, istasyon müdürü 'sor, sor bir şey yapmaz' dedi. Ve beklenen soru geldi 'Sizce CX-5 mi, Qasqai mi, Mitsubishi ASX mi?'

Çok sevdiğim bir soru olduğundan, ben de en sevdiğim cevabı verdim ve Chevrolet Cruze dedim!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu kadar gereksiz soruya en güzel cevabı vermişsin abi, soru sahibi muhtemelen kısa devre yapmış, pratik (olmayan) zekasını toparlamaya çalışıyordur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben kısaca yazdım ama Özkan, daha sonra kendisine sınıflar ile ilgili kısa bir brifing verdim. Başkaca bir bilgiyi daha, ilginç bir kıyaslama ile verdim ama burada yazmayayım...

ASX ve Qasqai ne yav CX-5'in yanında, göz var nizam var. Hele ASX'i bagajına koyarsın CX-5'in  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Daha önce denemek için hiç alakasız bir yerde Opel İnsignia demiştim. Bu sefer Cruze demek geldi içimden.

Abi İnsignia olayı da bombaydı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Haydaaaa! Biraz önce şirketin kapının önündeyim. Gençten bir adam geldi, 'Abi Subaru'nun sahibi sen misin?' diye sordu.

Ben de dedim ki; Hayır, herhalde Japon'un biridir! Biz sadece bir otomobil aldık fabrikadan, başka bir ilgimiz yoktur!

Subaru'yu severim bile demedim, hiç ilgilenmedim. Belki Subaru'ya bir ihbarname falan getirdiyse, direk bana gazlar diye...

Birisi bana kamera şakası falan mı yapıyor????

Bu kadar gereksiz soruya en güzel cevabı vermişsin abi, soru sahibi muhtemelen kısa devre yapmış, pratik (olmayan) zekasını toparlamaya çalışıyordur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

A be oğlum, o ölmedi mi? Ne biçim kıyaslamalar yapıyorsun benim hakkımda? Ölü müyüm ben? Bir de Mazda'yı ben mi kurdum ya da dizayn ettim, haylaz yeğen?

Yoksa sen mi gönderdin o benzincide 'Mazda'nın sahibi siz misiniz?' diyen adamı da????

Garibim de tan adamına sormuş :D steve jobs'a mac mi, pc mi? Diye sormaya benziyor :)

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

A be oğlum, o ölmedi mi? Ne biçim kıyaslamalar yapıyorsun benim hakkımda? Ölü müyüm ben? Bir de Mazda'yı ben mi kurdum ya da dizayn ettim, haylaz yeğen?

Yoksa sen mi gönderdin o benzincide 'Mazda'nın sahibi siz misiniz?' diyen adamı da????

ahah dayı yapmadıysan da yapmış kadar olmuşsun işte :) yoldan gecen bile anlıyor .

Aklıma başka adam gelmedi , Bill gates diyevektim yakıştırmadım . Dayım billye basar dedim :D öyle jobs çıktı klavyemden

Mazdalar, subarular sana feda olsun :) bir fabrika da ac memleket kalkınsın :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet, biraz plan ve program yapma hastalığı var bende. Hayata atılmadan önce de vereceğim cevapları hazırlamıştım! Ne olur, ne olmaz vakit kaybetmeyelim, işimize bakalım diye...

Demek ki hazır cevap bir mizacın var :) odada 5 kişi varken gelip bana soru sormalarına benziyor :) odada duymayan tek kişiye eheheh

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir tanesin :) ben hazırlıksız yakalandım . Atıldığım her yerde farklı sorular geldi . Benim arkadas var , garibim 3 şirketten atıldı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet, biraz plan ve program yapma hastalığı var bende. Hayata atılmadan önce de vereceğim cevapları hazırlamıştım! Ne olur, ne olmaz vakit kaybetmeyelim, işimize bakalım diye...

Başak burcu (mu) ??

8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yanlış kitaba çalışmışsın! Keşke bir dershane'ye gideydin...

Bir tanesin :) ben hazırlıksız yakalandım . Atıldığım her yerde farklı sorular geldi . Benim arkadas var , garibim 3 şirketten atıldı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...