Jump to content

Mazda'mı Satmayı Düşünüyorum Fakat...

olgunnn

Tavsiye Edilen Mesajlar

;D Arkadaşlar ... Ne oldu tahmin edin bakalım ...

Her iki tarafa da hayırlı uğurlu olsun... Emeği geçen, bilgi paylaşımında bulunan tüm forum abilerime , Tüm kardeş ve akranlarıma öncelikle saygılarımı sunuyorum. Buruk sevincimi sizlerle paylaşıyorum... Sağolun...

post-9703-141695299688_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 269
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

;D Arkadaşlar ... Ne oldu tahmin edin bakalım ...

Her iki tarafa da hayırlı uğurlu olsun... Emeği geçen, bilgi paylaşımında bulunan tüm forum abilerime , Tüm kardeş ve akranlarıma öncelikle saygılarımı sunuyorum. Buruk sevincimi sizlerle paylaşıyorum... Sağolun...

Senden çok ben sevindim... :tey: Taktiğin tutması da ayrıca bir kez daha test edilmiş oldu... ;)

Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Veli abi cansın can  :hi:

Allah razı olsun... Satış tamamdır, sigortadan da aldım 60 tl.  :dua:

Çok mutlu çok hüzünlüyüm...  :krrsz:

Ben üzüldüm uygun fiyata gitti keşke forumdan biri alabilseydi. Alan arkadasa söle foruma üye olsn bari. Yok ole alıp gitmek. Olgun kardeşim paranın hayrını fazlasıyla görmen dileğiyle...

EMY & MZD

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben üzüldüm uygun fiyata gitti keşke forumdan biri alabilseydi. Alan arkadasa söle foruma üye olsn bari. Yok ole alıp gitmek. Olgun kardeşim paranın hayrını fazlasıyla görmen dileğiyle...

EMY & MZD

Hocam aldığım kaporalar beni tatmin etti. Yoksa o fiyata veremezdem... Versemde sadece üzüntüm olurdu. Sabah uyanıp tekrar binemeyeceğim ... Bir boşluk olacak...

Çok teşekkür ediyorum sana da hocam. Araç Bulancak ta... Arkadaş olduk... Islatmaya gideceğim yaylaya, sen de gel bizimle dedi  :)  ???  :-[

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Alana da, satana da hayırlı uğurlu olsun. Daha iyilerine binersin tez zamanda inşallah. Başlığa kilit vurmak için dört gözle bekleyenler var son yazışlarınız olabilir.  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...