Jump to content

2008-2010 Mazda3 Sedan-Ankara

c30x

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ankara ve civarında araç arıyorum.

2008-2010 model sedan, bakımlı, düşük km değerli, manuel/otomatik, mümkünse LPGli Mazda3 aramaktayım,

Bütçem max 34 bin.

ilgi ve yardımızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sanıyorum biraz geniş  bir tabirle aradığımı belirtmişim. Yada muhtemelen forumda yeni olanlar kale alınmıyor.

MAzda konusunda kendimi biraz daha geliştirmeye çalışayım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sanıyorum biraz geniş  bir tabirle aradığımı belirtmişim. Yada muhtemelen forumda yeni olanlar kale alınmıyor.

MAzda konusunda kendimi biraz daha geliştirmeye çalışayım.

Sevgili Murat öncelikle forumda benim için her üyenin varlığı yeterli, yeni eski olmasının çok fazla önemi yok... Bu şekilde alınganlık yapman beni üzer, eğer öyle düşünmeye devam edecek olursak; ben sana derim ki; 14 Mart 2012 yılında kayıt olduğun foruma neden 10 aralık 2013'te yazmaya başladın ??

;)

İşin o tarafına girmeye gerek yok, aramış olduğun model aralığında bilgisi olan arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaklardır... Şimdiden hayırlı olsun, kolaylıklar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ankara ve civarında araç arıyorum.

2008-2010 model sedan, bakımlı, düşük km değerli, manuel/otomatik, mümkünse LPGli Mazda3 aramaktayım,

Bütçem max 34 bin.

ilgi ve yardımızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Önceliğiniz ilk kasa mı güncel kasa mı bu konu da net birşey söylerseniz daha kolay sonuca ulaşabilirsiniz sanırım. Arkadaşlar daha kolay yardimci olababilir.Ornegin bende 2009 model var ama ilk kasa aynı modelde güncel kasa da var.

Önceliğiniz ilk kasa mı güncel kasa mı bu konuda bilgi vere

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İşin özü ben Mazda'ya karşı büyük bir sempatim var, seviyorum.

Geçen sene babama araç bakarken, buraya gelmiştim. Fiesta aldı sonra kendisi.

Bu sene kendim için bakıyorum araç ondan aktif oldum, Veli Bey.

Alınganlık göstermiyorum, ama aklıma geleni de yazıyorum.

Kasa konusunu pek önemsemiyordum ilk başta ama, güncel kasa olması daha iyi olacak sanırım. Yine de çok emin değilim bu konuda.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Temiz bir güncel kasa Mazda3 arıyorsanız, bütçenizi minumum 3000 lira daha artırmalısınız, o fiyatlara bulacağınız güncel kasa Mazda3, başınızı çok ağrıtabilir, forumda başına böyle şeyler gelmiş arkadaşlar var.

Verebileceğim, bulabileceğim maksimum para 34000 TL diyorsanız, bence bir önceki kasaya bakın, elinize epey para kalır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...