salih2626

1997-1998 Model Mazda Familia Sağ Ayna Arıyorum

s.a arkadaslar 1997_1998 mazda familia 1.5 aracima sag ayna ariyorum bulamadim yardimci olursaniz sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sanal alemde bir çok çıkmacı ve parça satan yerler var, onları araştırın... Bir ara forumda satılık ayna görmüştüm, birde forumun satılık bölümünü kurcalayın. Kolay gelsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sanırım konu buydu, senede bir mesaj ortalaması ile oynayan üye için arayıp bulmak işime gelmemişti...

:D

Bak bu açıdan hiç bakmamıştım olaya aslında Veli abi  :)

Doğru ama arkadaşın aktifitesi çok düşük  :D umarım bu verileri değişir... Bu forum gerçekten çok şey sunuyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bak bu açıdan hiç bakmamıştım olaya aslında Veli abi  :)

Doğru ama arkadaşın aktifitesi çok düşük  :D umarım bu verileri değişir... Bu forum gerçekten çok şey sunuyor...

Forumculuğun temel kuralı "emeğe saygı"dır...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Forumculuğun temel kuralı "emeğe saygı"dır...

Bu herkesin hayat felsefesi olmalı bence... Umarım arkadaş da aradığı aynayı bulur...  :hi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu herkesin hayat felsefesi olmalı bence... Umarım arkadaş da aradığı aynayı bulur...  :hi:

Emek harcarsa mutlaka bulur...  :fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaslar fruma bir seyler yazmasamda yakindan takip ediyorum mazda araclar hakkinda fazla bir bilgim yok o yuzden yorumda yapamiyorum aynaya gelince ariyorum ihsallah bulurum.:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.