Ilgaz-p

Mazda3 için 15" Sac Jant Arıyorum

2006 model mazda 3 aracım için kışlık lastiklerde kullanmak üzere saç jant arıyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Jant  bijon ve bijon aralığı ölçüleri 5x114.3 tür, 2.el satış sitelerinden bakabilirsiniz şansıma denk geldide aldım bende kışlık lastikler için.

post-8609-14169529632_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Honda Hyundai ve toyotaninkilerde uyuyor sitede cok var ama kargosu ne tutar acaba

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim aldıklarımın üstünde hyundai ve kia yazıyor,bijon aralığına dikkat edin önemli olan o,kısmet işte bende 4 saç jantı 120 tl ye aldım.kargo dediğiniz gibi fazla tutar diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

fiyatı çok ideal, alınabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda 3 orjinal sac jant ve orjinal kapaklarını buldum bulunduğum ilde denk geldi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ne farkederki , orjinal ebatları kullanacaksanız zaten şu andaki jantlarınızıda kullanabilirisiniz, amaç jantı küçültüp, dar taban vede ucuz lastik değilmiydi. ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracıma jant bulamadığım için lastik almak zorunda kaldım artık sök tak yapıcaz başka çare yok Konu kilt

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.