özer20

Mazda6 MPS Spoiler Aranıyor.

2003 model mazda 6 aracıma mps spoiler arıyorum yardımcı olabilecek arkadaşların mesajlarını bekliyorum

Edit : Başlık imla ve düzeltme

post-9891-141695296535_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Servisten alınabilir veya yurtdışı ebay vs. Parça kodunu bulup araştırmalısınız ben aracıma ebaydan orijinal spoyler ve marşpiyel eki aldım kapıma kadar geldi.

öncelikle teşekkür ediyorum ben yurtdışı sitelerinden hiç alışveriş yapmadım güvenlimi bilmiyorum bana güvenli bir satıcı tavsiye edermisiniz süreç nasıl işliyor kaç günde ulaşıyor siparişler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aynı spoileri 2 ay önce SMB mazda'da sordum ben kendi aracım için. en son olacağı 600 küsür tl dedi cenk bey. ek olarak boyama masrafı var artık kaça boyatırsanız. ve yurt dışından sipariş ile geliyor...

bunun yerine fiberden karlıkçı halile yaptırtılabilir 150 tl civarına...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aynı spoileri 2 ay önce SMB mazda'da sordum ben kendi aracım için. en son olacağı 600 küsür tl dedi cenk bey. ek olarak boyama masrafı var artık kaça boyatırsanız. ve yurt dışından sipariş ile geliyor...

bunun yerine fiberden karlıkçı halile yaptırtılabilir 150 tl civarına...

teşekkür ediyorum kardeşim özelden mesaj gönderdim yardımcı olursan bana sevinirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.