imlatör

Mazda3 Aracımda Kullandığım Navigasyon Cihazında TV Ünitesi Çalışmıyor

Cyclone marka tv&navigasyon ünitesi kullanıyorum fakat tv ünitesini çalıştıramadım antenden kaynaklı dediler fakat internette uygun anten bulamadım.Ayrıca aux girişi yaptıktan sonra ses sadece sağ taraftan geliyo soldan gelen ses yok böyle bi sıkıntı yaşayan oldu mu acaba ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cyclone marka tv&navigasyon ünitesi kullanıyorum fakat tv ünitesini çalıştıramadım antenden kaynaklı dediler fakat internette uygun anten bulamadım.Ayrıca aux girişi yaptıktan sonra ses sadece sağ taraftan geliyo soldan gelen ses yok böyle bi sıkıntı yaşayan oldu mu acaba ?

Aux girişinden önce her iki taraftan ses geliyorsa eğer; ya aux girişi, ya aux jack'ı arızalıdır veya tam olarak yerine oturmuyordur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aux girişinden önce her iki taraftan ses geliyorsa eğer; ya aux girişi, ya aux jack'ı arızalıdır veya tam olarak yerine oturmuyordur.

Aux jack'ini yeni aldım ondan sıkıntı olacağını zannetmiyorum ama aux girişine baktırırım olmadı çok teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.