fotifoti

2014 İmpreza WRX ve STi 1.6 motor ile geliyor

http://www.worldcarfans.com/111071534963/new-subaru-wrx-coming-in-2014-as-a-completely-separate

The standard 2014 Subaru WRX will likely feature a 1.6 liter turbocharged boxer unit with around 270 PS (199 kW / 266 bhp), although Subaru is also working on a twin-charged supercharger system.

The WRX STI variant will feature that same powerplant setup dialed up to around the 304 PS (224 kW / 300 bhp) mark for a true WRC-linked road rager.

aman yarabbi  :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

pardon millet, haberin tarihine bakmadım heyecandan :( 2.0 ve 2.5 geliyormuş yine. 1.6 yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunların yerine Levorg modeli gelicek 1.6 Tubo motor olarak,sanırım 168 hp olacak.Bizde merakla bekliyoruz.

wvyZaz.jpg

wb9yvb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

CVT koymasalar bari bunlara da , çünkü aracın kaç beygir olduğu hissedilmiyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben bu levorg nedir me değildir tam anlamadım. Legacy'nin japonyadaki adı diye biliyordum ama değilmiş galiba..

Impreza ve legacy arası birşey sanırsam  :krrsz:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.