mesut3d

555 SANKEI Kaliteli Bir Marka mıdır?

aracımın komple alt takımını yeniliyorum 555 SANKEI marka japon menşei parcalar aldım yan sanayi olmasın diye nasıl bir markadır bilen varmı saygılar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

555 güzel marka ama taklidi çok fazla olan bir ürün. sankei ise elektrik parçaları üreten bir firma.ön takımla ne alaka anlamadım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sankei industry co.ltd. japan  three 555 five diye geçiyor bulabildiğim bu japon olarak kaliteli olduğu söyleniyor bilen yokmu bu markayı hiç?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aracımın komple alt takımını yeniliyorum 555 SANKEI marka japon menşei parcalar aldım yan sanayi olmasın diye nasıl bir markadır bilen varmı saygılar...

Sayın mesud3d almış olduğunuz parçalarda yan sanayidir, japon olması onun  orjinal olduğu anlamına gelmez , orjinal sadece servisten alınabilir, hatta alınamaz epey pahalıdır,  amartisörler için KYB ve Tocico öneriyorlar,  ama diğer alt takım için bişey diyemem,  hangisi olursa olsun kolay kolay sorun olacağını sanmam,  yürüyende.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sayın mesud3d almış olduğunuz parçalarda yan sanayidir, japon olması onun  orjinal olduğu anlamına gelmez , orjinal sadece servisten alınabilir, hatta alınamaz epey pahalıdır,  amartisörler için KYB ve Tocico öneriyorlar,  ama diğer alt takım için bişey diyemem,  hangisi olursa olsun kolay kolay sorun olacağını sanmam,  yürüyende.

en son 1.5 sene yine alt takımı kopmple yaptırmıstım amortisör takozları dahil ama 1 yıl demeden aracın altından sesler gelmeye başladı amötisör takozları çatlak ve yukarı dogru bombe yaptı ve ses yapıyordu 1.5 sene önce yaptırdıgımda parçalar neler takılmıstı bilmiyordum ustaya birakmıştım bu sefer parçaları kendim aldım orjinal parça olmadığımı biliyorum ama en azından japon malı daha iyidir herhalde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orijinal olmayan parçalar maalesef uzun süre gitmiyor, aradaki fiyat farkının temel sebebi kalite ve dayanıklılık süresi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

orjinal 555 ise çok kaliteli üründür ama tavsiyem CTR markadır. kesinlikle başınızı ağrıtmaz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda yedek parca piyasasi yan sanayiden ucuz olan yada ayni olan parcalari vardir iyi bi arastirmak gerek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.