Jump to content

Otopark.com Mazda6 İncelemesi

gomodoejderi
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Vallahi anlamıyorum.

O otomobildünyam sitesinde otomobil hakkında beş kuruş birşey bilmeyen beyfendi ort 9 altına düşmez diuor, otoparktakiler 8.5 yaktık diyor..

Yav biz 2011 mazda6 ile ortalama 8.6 yaptık, bu yeni mazda6 ile en azından 7.6 vs. Yakalayabilmeleri lazımm...

Bence millet nasıl eko sürüş yapılması gerektiğini pek bilmiyor ya da test ettikleri araçlar hala Rodajda

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Emeğe biraz saygılı davransalar ne güzel olurdu.

Japonlar o kadar uğraşmış çalışmış ve ben yapabildiklerine de inanıyorum ama, enerji geri kazanımı olsun vites geçişleri olsun birçok özellikle alay etmişler.  Sanki adamlar yapamamış gibi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

severim bu cocuklari ama bu sefer zortunu cikartmislar fazla sulandirmislar. kendileriyle de dalga gecmisler ama bu bir incelemeden ziyade maymunluga donmus.

olmamis.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu otoparkçılara  araba emanet edende kabahat, nerden buluyorlar MX-5 i CX-5 i, Mazda6 yı, umarım RX-8 ciler uyanık davranır araçlarını emanet etmez bu gomedyenlere :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Otopark videolarında benim en çok eleştirdiğim şey, eleştrilere açık değiller.. Bir ara her testte bmw 1 serisinden bahsediyorlardı mesela ve bu da tepki çekti. Onlar da kalkıp çektikleri videolardan millete cevap verme laf yetiştirme derdine düştüler. Ben öyle düşünmüyorum ama reklam yapıyorlar diyenler olmuş.. Bir arabayı çok beğenebilirsin ama sonra her testte of bmwnin şusu vardı busu vardı diyip, millet güzelin övülmesine alışık değil diyorlar.. Her çektikleri videolarda biriyle dalga geçmeyi, laf göndermeyi bırakıp istedikleri gibi mizahi otomobil testleri yapsalar daha iyi olur.

Eleştrilere pek açık değiller maalesef. Mesela cx5 testinde güvenlik sistemi tuşlarının altındaki boşluğu eleştrip durdular. Adam oraya birşey sığmayacağını muhakkak düşünmüştür tek akıllı sen değilsin ki... Mazda mühendislerini saf yerine koyacağına az araştır mesela. Zaten araştırsalardı o boşluğun multimedia sisteminin navigssyon hafızasını yerleştirmek için bırakıldığını görürlerdi.. Çikolatanın yarısını Koymak için demezlerdi Sonrasında.

Mazda6 testinde yapılan da ayrı bir saçmalık. Yarım saatlik videonun yarısı milletle dalga geçmeye ayrılmış. Dalga geçilen. 15dkda gereksiz konuşmuşlar zaten.

Birazcık eleştrileri kabullenmeleri lazım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Top Gear sonuna kadar zevkle izlediğim tek programdır heralde.

Ben sevmiyorum şerefless leri.

Evvelki sene Türkiyeye hakaret edip Kuzey Irak Kürt bölgesini ballandırıyordu ..bneler.

Hemde mx-5 lerle gitmişlerdi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Programın adı o yüzden Top gear zaten!

Evvelki sene Türkiyeye hakaret edip Kuzey Irak Kürt bölgesini ballandırıyordu ..bneler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O bolumu hatirlamiyorum abi.

Ama cok zevkli bi programlari var, kotuye kotu diyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tam tersi zaten yeryüzünde yok Gökhan, bu yüzden böyle ufak tefek şeylere takılmamak gerekiyor, Mustafa abi yine cuk oturtmuş, klavyesine sağlık...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Adamlar çok gayriciddi..böyle testmi olur..bunu sonuna kadar izleyen olmaz heraldei..inceleme mi şaklabanlık mı belli değil.. Bi tane de yancı bir herif var..onun da işi gücü yanlamak..arabayı sonuna kadar zorlamak..sonrada yakıt tüketimini yüksek bulmak..dalga mı geçiyorlar kafa mı buluyorlar anlamış değilim..yanlamanın adı test olmuş.. Benim de keyifle izlediğim program Fifth Gear'dı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...