Selcukc

11000 TL'ye Kadar Otomatik Mazda 626 Bulabilir miyim?

Herkese Merhaba,

Sadece yazları kullanılacak ve yılda 4-5 bin km yapacak bir araç arayışım var. Otomatik ve klimalı olması şart. Bütçem kısıtlı maalesef. 11000 e 93-97 arası düzgün bir 626 bulabilir miyim bilmiyorum? Özellikle otomatik şanzıman konusu beni biraz düşündürmüyor değil. Sonuçta en iyi ihtimalle 200bin km civarında olacaktır. Şanzımanda bir sorun olması durumunda bana maliyetini de kestiremiyorum.  Bu konuda hem görüşlerinizi hem de yönlendirebileceğiniz araçları bekliyorum. Çok acelem yok. Mart sonuna kadar bu işi çözmem lazım sadece. Araçta boya vs olması sorun değil. Sadece büyük kazası olmasın yeterli. Sonuçta 0 km araç bakmıyoruz.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Diğer tarafta (şu kalabalık olan forumda) bu soruyu yanıtlayan bendim Selçuk... Dilersen düz vites olanı var ama otomatik hem piyasada çok yok hemde yaş itibariyle sorunlu olabiliyor... Az kullanımdan dolayı belki sıkıntı olmaz otomatik şanzıman.

8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler. Bu gidişle ya manuel vites alacağız ya da mazda almayacağız herhalde :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şansına hep direksiyonu o iğrenç malzeme ile kaplanmış olanlar gelmiş... Sonradan fark ettim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet bakmaya değer tabi. Neticede İstanbul'da olduğu için çok bi zahmet istemez heralde...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazdanın oto şanzımanları öle kolay kolay sorun çıkarmaz nerdeyse arabanın ömrü kadar ömrü vardır tabii kullanım hatası durumu değiştirir, bence elinizden geldiğince az km li vede bakımlı araç alınız, acele etmeyiniz, alacağınız aracı servise veya güvendiğiniz bri ustaya gösteriniz, şanzıman sorun oluşturusa tamiratı külfetli olabilir tabii duruma bağlı olarak lakin genede her türlü parçasını temin edebilir vede tamir ettirebilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben sıfır peugeot 206 aracımı mahkeme ile geri iade edip 90 model otomatik mazda 626 aldım inanın aşırı memnunum Allah nazardan korusun arabay biniyorum diyorum şuan 7.500 tl ye aldım limitiniz üst kasa için daha uygun hiç acele etmeyin sık eleyip ince dokuyup araştırmanıza devam edin inanın çok güzel fırsatlar doğuyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.