mesut3d

Aydın veya İzmir Civarında Kaporta Ustası Tavsiyeniz?

ben kuşadasındayım burada bu araçtan anlayan usta yok aracımın ufak tefek kaporta işleri var aydın veya izmirde bildiginiz iyi bir usta varmı teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1,5 Yıldır Aydın'dayım, "şu ustaya git" diyebileceğim birilerini bende bulamadım henüz, kör topal idare ediyorum... Kaportalık hiç işim olmadı, inşallah da olmaz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aslında büyük kaporta işi degil ama ön ve arka tamponda kırıklar var komple inmesi lazım bende aracım konusunda cok hassasım buradakiler mutlaka yaparlarken eksik biryer veya bir yeri yaparken bir yeri bozuyorlar o yüzden kimseye elletmiyorum burada

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İzmir'de bi kaporta ustası var mı? Benim de göçükler falan var. Bi de bu sabah sol çamurluğun üst köşesini iki derin çizik şeklinde bi göçerttim. Çekiçle düzeltilip boyanabilir, ama faça verdirmeyecek bir usta lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.