Jump to content

1993 Model 626 Otomatikten Manuel Şanzımana Dönüştürülmüş, Herhangi Bir Problem Olur mu?

hakanemre23
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

(92-97) mazda 626 otomatik şanzımandan manuele dönmüş herhangi bir problem yaratırmı

yasal olarak ve makanik olarak?

bazıları geçmişte otomatik şanzıman olduğu için motor yorulmamıştır diye yorumlar yapıyolar

sizin fikriniz nedir sayın abilerim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sanırım girmemiş muayene yapıldıktan sonra şanzıman değişmiş, arkadaşın ruhsata baktık otomotik gibi bir ibarede yer almıyo

tekrar muayeneye girdiğinden tüvtürk olumsuz bişey çıkartırmı veya herhangi bi belge evrak istermi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben  birara ben de otomatikten manuele geçmiş bir araba kullanmıştım. Benden önceki sahibi aracın projesini falan çizdirmiş ve yeniden muayene girmiş. Fakat aradan neredeyse 8 yıl geçti şimdi uygulama nasıldır bilmiyorum fakat bana kalırsa bu normal bi şey değik. Yani otomatikten manuele geçme olayı. Çünkü ben aracı servise götürdüğümde bir usta bana otomatiğin yakıt stratejisinin, ivmelenmesinin beyninin, manuelden farklı olduğunu bunun iyi bir şey olmadığını söylemişti.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

projeyi ne kadara çizdirmiş acaba, bizde bi makine mühendisinin gerekli projeyi çizebileceğini duyduk.

arkadaşın yakıt konusunda şikayeti yok diğer 626 lar gibi yaktığını söylüyor

kış şartlarında şehir içi 30 krş yakıyor dedi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla benim aldığım arkadaş 2004 te yapmış o işlemi. Bilmiyorum, ozaman da merak edip sormamıştım galiba ama proje oldukça detaylı ve uzun bir projeydi. 250 tl den aşağı olacağını pek tahmin etmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Muayene istasyonları bilirler, veya trafiğe sorun onlarda biliriler lakin, oto vitesin herşeyi farklıdır, aynı araç olsada pek çok değişken var arabada, umarım problem çıkmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yaklaşık 1 senedir sorunsuz kullanıyor, bilirkişiler şanzımanın motorla bi alakası yok şanzıman aktarma organı diye yorum yapıyolar

muayne istasyonunda çalışan bi personelle konuşmuş arkadaş bize daha önce bi araç gelmedi sorun olmaz sanırım geçer muauyneden demiş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...