Jump to content

Performans Hakkında

Ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar kimse 210 veya 215 km üstüne cıkamıyo ama arabada 230 kadran var neden 230 kadar dayanmıyo da 215 de takılıyor servise sordum siz yapamıyosunuz dedi yok sa bu araba yapar dedi size de sorayım dedim neden 215 den daha yukarı cıkmıyo

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 222
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

20

• Ali

18

• M.E.G

20

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Bu araba 105 at gücü ile 220 geçeceğini tahmin etmiyorum.Zaten 215 bile çok iyi sayılır.230 kadran olması bence gizli tutulan güçlerin ortaya çıkması gibi yani modifiye edilmesi halinde.Bütün arabalarda %10 opsiyon koyulur genelde kadrana.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çıkar diyorsun yani sen  :) bakalım kaç kişi çıkmış 200 ün üstüne yazsın bakalım arkadaşlar

mücahit abi arabadan sogurum  200 den  yukarı cıkmasa

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan arkasında İrfan arkasında ben 3 ümüz çeşme otoyolda hafif yokuş aşağı arka arkayaydık ; 215 i geçtik..ben 217 idi gazdan çektim ayağımı..Volkan 220 yi gördüm diyordu..

Ama düz yolda 190 ıkına ıkına da 195 olur..

Ayrıyetten hiç olmasın zaten sürat felakettir..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim Mazda3'le gördüğüm en yüksek hız 208, gerçi daha gideri vardı ama yol bitmişti...

Şu anki haliyle 205'i filan görmek için baya bi yardımcı koşul olması lazım, rüzgar mı olur fırtına mı olur bilemem...

230'u da sadece serbest düşüşte görebilir. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mücahit abi arabadan sogurum  200 den  yukarı cıkmasa

200 ü geçince ne olacak farzedelim geçtik hiç bir zevk almayacaksın,gözünü dahi kırpmadan tam dikkat yola bakacaksın,o an içinden herşey geçecek ne bileyim teknik bir hata olma ihtimalinden tut,kaza yapma korkusuna kadar,ha 200 le birinimi solladın ona hava attığını sanma çünkü arkandan küfrediyor olacaktır kısacası biraz adrenalin tamam güzel olabilir ama değmez HIZ FELAKETTİR
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet yaf biz 3ümüz 217 yi gördük ki 95 oktandan şaşmam ona ramen ayıptır sölemesi :D hatta yanımda kankamda vardı :fiuw:;D neyse bu konuyu kurcalamayalım :D_düzlüğe cıkınca araba yavasladı tabi haliyle tam hatırlamıyorum ama 185e kadar geriledi sanırsam yanlıs hatırlıyorda olabilirim :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar kimse 210 veya 215 km üstüne cıkamıyo ama arabada 230 kadran var neden 230 kadar dayanmıyo da 215 de takılıyor servise sordum siz yapamıyosunuz dedi yok sa bu araba yapar dedi size de sorayım dedim neden 215 den daha yukarı cıkmıyo

Ali, arkadaşların dediği gibi bence hiç önemli bir gösterge değil arabalarımız için 210'u geçip geçmediği. Zira bırak 200'i Türkiye yollarında 140-150 yapmak bile çok tehlikeli olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arada 230 olması normal zira bu araçlar başka ülkelerde daha yüksek motor seçenekleri ile satılabiliyor. Böyle olunca diğerleri için ayrı gösterge bunlar için ayrı gösterge yapmayacaklarına göre hepsi için aynı gösterge kullanılıyordur diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...