Jump to content

Performans Hakkında

Ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

yokmu artıran karşı masadan bir bey 240 gördüm dedi :2funny::D

Dalga geçme bülent abi :D

Mazda3 195 km ye kadar gaz pedalına tepki veriyo 195 den sonra yolun uzunluğu eğimi rüzgarı neresinden yediği lastiklerin basıncı vs vs. devreye giriyo 215 e çıkılabilir ama her istediğinizde çıkmaz o zaman bu 215 olmaz tabiki ama uygun şartları yakalmak çok önemli özellikle mesafe uzun olmalı e budurumda bence gördüğümüz 215 de yanlış bi sonuç ama neticede 215 de olabiliyo böyle bi ikilem işte

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 222
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

20

• Ali

18

• M.E.G

20

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Guest uyumsuzelement

Dalga geçme bülent abi :D

Mazda3 195 km ye kadar gaz pedalına tepki veriyo 195 den sonra yolun uzunluğu eğimi rüzgarı neresinden yediği lastiklerin basıncı vs vs. devreye giriyo 215 e çıkılabilir ama her istediğinizde çıkmaz o zaman bu 215 olmaz tabiki ama uygun şartları yakalmak çok önemli özellikle mesafe uzun olmalı e budurumda bence gördüğümüz 215 de yanlış bi sonuç ama neticede 215 de olabiliyo böyle bi ikilem işte

bunlarla urascanıza calışsanız şimdiye aya gittiydik :D :D :2funny:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Mücahit Abi valla ortada bir ödül yok ama sen bu gidişle direk Oscar alacaksın :D

birini aldı verdi dün ısınma turları atıyor yenisi için :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bülent onu kesmedi demekki mansiyon felan. Direk Oscar alacak :D

tamam bomba gibin bişe bulacam ben ona zaten etik olarakta ilk ona takdim etmemiz uygun  olur :2funny:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Hadin len ben sizin gibi iki düşünüp bir yazmıyorum aklıma geleni yazıyorum  :D Doğalım ben doğal  :tey:

%100 naturally muco contains no preservatives :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...