Jump to content

Tampon panjuru

Lupara
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tamponu değiştirdik. Alt taraftaki panjuru şimdilik bulamadım. Geçici de olsa aşağıdaki panjurdan alıp uygun ölçülerde kesip taksam olur mu? Kesilince kenarlar sırıtır mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-tampon-izgarasi-panjur-izgarasi-plastik-universal-izgara-142655541/detay/

Bahsettiğim panjur plakanın altındaki bölüm.

image1636cb.jpg

foto temsili.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Diyelim ki aldım. Bunu neyle kesmek mantıklı olur?

Teneke makası denirdi eskiden şimdi ne deniliyor bilmiyorum, 1 milyoncularda satılan makaslar işini görür gibime geliyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yan sanayi bulamadım. 2 büyük depoyu aradım.

Sevisi aramadım. Çünkü sis far kapakları da lazım. Bu ızgarayı alıp hem orta panjur hem de sis kapakları yerine kullanacağım. Olmazsa tekrar bir araştıracağız artık.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yan sanayi bulamadım. 2 büyük depoyu aradım.

Sevisi aramadım. Çünkü sis far kapakları da lazım. Bu ızgarayı alıp hem orta panjur hem de sis kapakları yerine kullanacağım. Olmazsa tekrar bir araştıracağız artık.

Olmaz diye bir şey yok bence, gayet güzel olur... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyat makul, denemekte fayda var, arka kısımdan nasıl monteleyecen tampona, çıkma dememdeki sebep montesininde uyumsuzluk yaşamayasınız diyeydi, ayıca malzeme sert plastik ise, size ince demir teseteresini önerebilirim veya tel testereyi, kesmek için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyat makul, denemekte fayda var, arka kısımdan nasıl monteleyecen tampona, çıkma dememdeki sebep montesininde uyumsuzluk yaşamayasınız diyeydi, ayıca malzeme sert plastik ise, size ince demir teseteresini önerebilirim veya tel testereyi, kesmek için.

@domestos

Bende guzel olacagini dusunuyorum.

@NoooFearrrr

Orta bolumun montaji icin uygun noktalar oldugu icin basit olacak. Sis kapagi yerleri biraz zor olacak.

En onemli sorun olculere uygun kesmek. Once mukavva ile kalip alacagim, sonra uygun uclu dekupaj testere ile keserim diye dusunuyorum.Belki isi bilen bir kaportaci yada plastik dogramacidan da yardim alirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@domestos

Bende guzel olacagini dusunuyorum.

@NoooFearrrr

Orta bolumun montaji icin uygun noktalar oldugu icin basit olacak. Sis kapagi yerleri biraz zor olacak.

En onemli sorun olculere uygun kesmek. Once mukavva ile kalip alacagim, sonra uygun uclu dekupaj testere ile keserim diye dusunuyorum.Belki isi bilen bir kaportaci yada plastik dogramacidan da yardim alirim.

Çok sert plastik ise ısıtarak da kesebilirsin, ben tel olarak düşündüğüm için makas işini görür demiştim, ama kalın ve plastik ise dekupaj veya ısıtma yöntemi uygun olur... Kalıp yapman çok mantıklı.

Yaptıktan sonra fotoğrafları görmek isterim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Montajı yapmaya çalıştık. Fikir ve malzeme güzel, montaj kötü oldu.  Klima fanı ortalıktayken zarar görmesin diye acele ettim. Düz bişey yaptık. İleride daha yaratıcı fikir bulursam kalan parçadan onu da yapacağım.

e7pl25.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...