cihan55

20-25 Bin TL Arası Araba Önerilerinizi Bekliyorum

Bu konuda 28 ileti var

Arkadaşlar 20-25 tl arası araba alabilirim. Önerileriniz benim için çok değerli olacaktır. Az yakan dizeller önceliğimdir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba

sınıf belirtmemişsiniz ama,

az yakan araçlar ;

- Citroen C3 1.4 hdi

- Yaris 1.4 D4D

- Fiesta Tdci

düşük kilometrelerde alınabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

C sınıfı  tercihim aslında amma b de düşünebilirimm. Teşekkürler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arama filtresi, ucuz ve az yakan ise. Dacia derim bende.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

30 lara kadar çık madem..ikinci el nasıl kullanıldığı belli olmayan yüksek km dizel alacağına sıfır dacia al bin 5 yıl..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dacıalarda çok pahalılaşmış bence arkadaşın dediği gibi lpg'li mazda 3

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Multijet tavsiye ederim , Punto - corsa gibi.

1.3 olmasın veya opel-fiat grubu olmasın dersek , 207 fena değil .

Sinop gibi bir şehirde bence outdoor 207 kullanmak keyif verir , sw ve 1.6 dizel .

edit. Şahsen 2004 model 1.6 16v dynamıc stilo (5k) kullanıyorum 110 ortalama hız ile uzun yolda 8lt , şehir içi ise kış 10 lt, yaz 9.3 lt lpg yakıyor , kullanım keyfi ve özellikleride cabası  :nazar:

Sizde alın diyemem çünkü satıp model yükselteyim dediğinizde aynı özelliklerde 2007-09 civarı araçlar ortalama 40.ooo tl  :nea:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda 3 kesinlikle confort dahi olsa bu fiyat aralığına bayıla bayıla verilebilcek bir araç :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu ara bence araba alınmaz.

Bir ay kadar önce 25 bin olan mazda 3 şimdi 29500 olmuş.

1 ay gibi bir süredeki vergi vs değişmedi 4500 liralık artış hiç mantıklı degil.

Bu fiyatta tek örnek maalesef.

Mayıstaki fiaytlara göre piyasa 4-5 bin lira artmış durumda, umarım sonbbaharda eski fiyatlara döneriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Umarım Ucuzlar ama sıfır pahalı olunca ikinci elinde fiyatını artırıyor. Bide yaz başı tabii araba fiyatları artıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aynı fiyata bende araba arıyorum, 99-2000 model corolla ve cıvıclere istiyorlar bu parayı kafayı yicem, 2004-2006 mazda 3 dnmyc arıyorum bunlar da almış başını uçmuş. inat ettim ilk arabam olacağından istediğim olmadan almıcam. bir kaç ay daha beklicem biraz daha para biriktiririm üst modellere bakarım. kısmet olursa eylül ekim gibi 2007-2008 mazda3 dnmyc sahibi olurum inşallah.

bu arada forum üyelerinden arabasını satmayı düşünen varsa max 25000 tl olcak şekilde mesajlarını bekliyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ford fusion 1.6 dizel de tavsiye ederim...Buna ucuzundan bir ses yalıtımı çekildimi ve yumuşak lastik takıldımı keyifle uzun süre binilecek bir araç olur... 1.4 olanları rampada kalkışlarda zorlanabiliyor ancak 3-4 vitesleri güzel...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.