Jump to content

20-25 Bin TL Arası Araba Önerilerinizi Bekliyorum

cihan55

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba

sınıf belirtmemişsiniz ama,

az yakan araçlar ;

- Citroen C3 1.4 hdi

- Yaris 1.4 D4D

- Fiesta Tdci

düşük kilometrelerde alınabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

30 lara kadar çık madem..ikinci el nasıl kullanıldığı belli olmayan yüksek km dizel alacağına sıfır dacia al bin 5 yıl..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Multijet tavsiye ederim , Punto - corsa gibi.

1.3 olmasın veya opel-fiat grubu olmasın dersek , 207 fena değil .

Sinop gibi bir şehirde bence outdoor 207 kullanmak keyif verir , sw ve 1.6 dizel .

edit. Şahsen 2004 model 1.6 16v dynamıc stilo (5k) kullanıyorum 110 ortalama hız ile uzun yolda 8lt , şehir içi ise kış 10 lt, yaz 9.3 lt lpg yakıyor , kullanım keyfi ve özellikleride cabası  :nazar:

Sizde alın diyemem çünkü satıp model yükselteyim dediğinizde aynı özelliklerde 2007-09 civarı araçlar ortalama 40.ooo tl  :nea:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Bu ara bence araba alınmaz.

Bir ay kadar önce 25 bin olan mazda 3 şimdi 29500 olmuş.

1 ay gibi bir süredeki vergi vs değişmedi 4500 liralık artış hiç mantıklı degil.

Bu fiyatta tek örnek maalesef.

Mayıstaki fiaytlara göre piyasa 4-5 bin lira artmış durumda, umarım sonbbaharda eski fiyatlara döneriz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynı fiyata bende araba arıyorum, 99-2000 model corolla ve cıvıclere istiyorlar bu parayı kafayı yicem, 2004-2006 mazda 3 dnmyc arıyorum bunlar da almış başını uçmuş. inat ettim ilk arabam olacağından istediğim olmadan almıcam. bir kaç ay daha beklicem biraz daha para biriktiririm üst modellere bakarım. kısmet olursa eylül ekim gibi 2007-2008 mazda3 dnmyc sahibi olurum inşallah.

bu arada forum üyelerinden arabasını satmayı düşünen varsa max 25000 tl olcak şekilde mesajlarını bekliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Ford fusion 1.6 dizel de tavsiye ederim...Buna ucuzundan bir ses yalıtımı çekildimi ve yumuşak lastik takıldımı keyifle uzun süre binilecek bir araç olur... 1.4 olanları rampada kalkışlarda zorlanabiliyor ancak 3-4 vitesleri güzel...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...