comealone

Kuzumla Vedalaşma Vaktim Yaklaştı.

Saygıdeğer forum üyesi abilerim, arkadaşlarım ve kardeşlerim model yükseltmek amacıyla kuzumu satılığa çıkardım. Bir terslik olmazsa 10 gün içerisinde kuzuma veda edeceğim. 2011 Nisanında başlayan yolculuğumuzda beni hiç mahcup etmedi.

27000 TL karşılığı anlaştık. Hakkı bu muydu, iyi mi verdim, daha iyi fiyata gidebilir miydi bilmiyorum. Artık alana hayırlı olsun dedim.

Şunu diyeceğim birde hani derler ya ''Mazda alma ikinci eli yok'' diye. İlanı verdikten 3 saat sonra arayan oldu. 3 gün içerisinde yaklaşık 15 kişi aradı. Demek ki ikinci eli varmış. Salı günü ilanı verdim Cuma akşamı kaldırdım.

Üst limitim 40.000 TL; 2010-2011 araçlara bakıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlısı olsun hakkında..yeni kasa mazda 3 e merhaba deme vaktin gelmiş o zaman :)  ikinci el konusu zaten saçma bir muhabbet alıcısı olmayan bir ürün yoktur satılmayan mal yoktur dünya üzerinde belki 3 güne değil 5 güne satarsın fark bu olur en fazla..ama sen de şanslıymışssın 3 günde bitirmişsin işi :) artık bilinçli bir mazda topluluğu var ülkemizde eskisi gibi aldın mı evladın gibi ocağında kalır muhabbetleri çoktan bitti

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, fiyat olarak iyi vermişsin... Allah gönlüne göre versin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlısı bakalım, 2010-2011 İmpresive bakıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun eğer aracınız imzanızdaki gibi comfortsa çok çok iyi vermişsiniz. 10 güne kadar bir sıkıntı olabilir kapora aldınız mı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun eğer aracınız imzanızdaki gibi comfortsa çok çok iyi vermişsiniz. 10 güne kadar bir sıkıntı olabilir kapora aldınız mı :)

Kapora aldım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet arabam Comfort. Kaporada aldım.

Hiç sesini çıkartma nasibini kırma... Fiyat Comfort için harika ötesi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dün 13.30 sıralarımda öpüpte vedalaştık kuzumla.

Konunun kilitlenmesini talep ediyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.