Jump to content

Mazda 626 Aranıyor..

ak74ak77

Tavsiye Edilen Mesajlar

93-94 model mazda 626 bakıyorum, temiz ve masrafsız vs. kısaca dosta gidecek denilecek türden bir araç bulursam ciddi alıcıyım, ama fiyatlar uçuk olmamalı..  yalovadan yeni üyeden tüm clupcılara selamlar..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abim çok sağol demen yeterli.. zaten bu gibi arabalar benim olduğum yerlere uzak olduğundan kaçırıyorum.. daha çok kaçıracağım böyle giderse..  :kafa:  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim var ama fiyatı size uyarmı bilmiyorum

Aracı 2 ay önce izinde aldım şuan Hakkari Şemdinlide çalıştığım için kullanma fırsatım olmuyor sadece kardeşim haftasonları biniyor

626 almak için 2 ay aradım ve en temizlerinden birini buldum ve aldım

Satma düşüncem yoktu ama Mazdacı olduktan sonra Mazdanın 929 Sentia modelini görünce keşke Sentia alsaydım dedim E segmenti bi araç

Bazı forumlara ve bu foruma yazdım Sentia aranıyor diye bi kaç arayan oldu ilgilendiğim bitane var. Kısmet olursa izinde bakcam

Aracımla ilgilenmek isterseniz iletişeme geçebilirsiniz

Aracımı 11.000 TL  ye aldım ve kafam rahat olsun diye ağır bakım denilen triger vs ve idare eder herşeyi değiştirdim, değiştirdim parçalar ve yapılan bakımlar aşağıdaki linkte mevcut başlığı ben açtım

http://www.mazdaclubtr.com/33059/92-97-626-triger-vs-degisen-parcalarin-fiyatlari-sizce-nasil/

Saygılarımla  :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Veli abi aracını satmışsın galiba anladığım kadarıyla, inş. yine sana yakışır yüksek model yeni bir Mazda alırsında yine bu forumda her türlü konuda bilgine başvururuz...  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracım olsa da, olmasa da ben buradayım... Afaki bir sorun oluşmazsa tabi...

İyi dileklerin için sağolasın. Allah herkesin gönlüne göre versin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hakan emre kardeşim mesajını yeni gördüm. ilgin ve samimiyetin için sağol. şu an bi arabaya bakma niyetim var. 4-5 güne belli olur. ondan sonra buradan tekrar yazışırız. hakkımızda hayırlısı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anlaşabilirseniz ikinizin de işi görülmüş olur...

iyi düşüncelerin için teşekkürler veli abi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

93-94 model mazda 626 bakıyorum, temiz ve masrafsız vs. kısaca dosta gidecek denilecek türden bir araç bulursam ciddi alıcıyım, ama fiyatlar uçuk olmamalı..  yalovadan yeni üyeden tüm clupcılara selamlar..

artık ben de mazdacı oldum, hakkımda hayırlısı olsun.  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

artık ben de mazdacı oldum, hakkımda hayırlısı olsun.  :)

Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin... Fotoğraflarını bekliyoruz... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin... Fotoğraflarını bekliyoruz... :)

amin abim sağolasın. bugün çekecektim ama unuttum, müsait bir zamanda çekip ekleyeceğim inşaallah.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...