yetkin24

2012 Model Dizel Mazda3'üm Ne Kadara Satılır Sizce?

2012 model 2013 ağustos trafiğe çıkışlı turing dizel aleminyum gri 5000 km de sizce ne yapar satmaya kalksam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

60 dan bi çıkıver istersen , bu gidişle er geç 2. el piyasası yetişir sana...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

60 dan bi çıkıver istersen , bu gidişle er geç 2. el piyasası yetişir sana...

60 mı, ben 50 ye razıydım ama

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bayilerde bu ara kampanya var sanırım, bu araçlar satılınca daha rahat satarsın istediğin fiyattan...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bayilerde sıfır İmpressive araştırması yaparken, ellerinde dizel Touring olduğunu söylemişlerdi. Bir bayi 2012 model için 55.000 TL, diğeri de 2013 için 56.000 TL istemişti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bayilerde sıfır İmpressive araştırması yaparken, ellerinde dizel Touring olduğunu söylemişlerdi. Bir bayi 2012 model için 55.000 TL, diğeri de 2013 için 56.000 TL istemişti.

bu fiyat güncel fiyat değil bence..malum eoru ve ötv zammı sonrasında tırmandı epey fiyatlar..touring 60 tan aşağı zor verirler 2013 için konuşuyorum..impressive zaten yok kimsede bitmiş..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu fiyat güncel fiyat değil bence..malum eoru ve ötv zammı sonrasında tırmandı epey fiyatlar..touring 60 tan aşağı zor verirler 2013 için konuşuyorum..impressive zaten yok kimsede bitmiş..

Kur ve ÖTV artışı öncesi benzinli Mirai 49 bin, dizel impressive 52 bin liraydı. Benzinli impressive kalmamıştı ama 43-45 aralığına satılmış.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kur ve ÖTV artışı öncesi benzinli Mirai 49 bin, dizel impressive 52 bin liraydı. Benzinli impressive kalmamıştı ama 43-45 aralığına satılmış.

10 binlira koy üstüne o fiyatların abi güncel fiyatı bulmuş olursun  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2013'ün son günlerinde, yani doların 2,150TL'yi gördüğü zamanlarda numaramı bıraktığım bir bayii(bu bayii en uygun fiyatı sunan bayii değildi.) arayarak Dizel Touring'i 49.000TL'ye verebileceğini Impressive'den eksik özelliklerini de tamamlayabileceklerini söylemişti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ama şimdi imkansız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

şimdi aradım bayiyi isterseniz bayi ismini ya da telefonunu özelden bildirebilirim. Liste fiyatı 62.000 TL 2013 Touring 56500 TL´ye vereceklerini söylediler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o zaman çok iyi alacak varsa bu fiyata hemen alsın bence

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ayrıca bi farklı bayide bi on gün kadar önce ellerinde bulunan bir tane benzinli 2012 impressive´i 52.000 TL´ye verebileceğini söylemişti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benzinli düşünen için bulunmaz fiyatmış bence

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.