Jump to content

Satılık Mazda 323 HB - 1991 Model Otomatik Vites

carpetamam

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar,

Eşimin iş durumları nedeni ile çocuğumuz mazdadan ayrılmak zorunda kalıyorum :(

Araç 1991 model otomatik vites trafiğe çıkışı 1992.

Yaklaşık iki yıl yani 20bin km önce kadar mazda evo da triger dahil tüm kayışlar orjinali ile değişti.

Bende olduğu sürede periyodik bakımlarını mazda evo da yaptırdım.

Yaklaşık 7-8 bin km önce disk, balata ve ön amortisörler Adem Usta'da değişti.

Yaklaşık bin km önce komple egzoz değişti.

Elektrikli aynalar çıkması ile değiştirildi. Eskiler duruyor isteyene verebilirim.

Döşemelerin durumu gayet iyi konsol derisi vs hiçbir sorun yok. Ön konsol rengi mavidir.

BRC lpg sistemi takılı şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. Ortalama 25krş civarı yakıyor.

Kendinden renkli cam, dört cam otomatik, merkezi kilit, 4 adet yeni navitech hoparlör, lg cd çalar teyp, park sensörü var.

Çalışmayan ufak tefek cam açma düğmesidir, çakmaklık aydınlatması gibi herşeyinin yaptırmaya çalıştım bir tek arka silecek kaldı. Değişen bir çok şey var aslında körük filan evo mazdadan sorgulayınca çıkar :)

Bunlar güzel yanlarındı bide bilinmesi gerekenler:

Araba komple boyalı, tavanda boyalı ama expertizde takla yok dediler.

Sağ arka kapı sacı, ön sol çamurluk ve kaput değişti.

Ön sol far orjinali ile değişti.

Ayrıca arçata 2 tane 10bin km de 2 de bin km de turanza ER300 195*50*15 lastik ve 10km de advanracing mat siyah çelik jant var.

Sahibindene çelik jantlı 9750, normal jantla 9250'ye koycam, buradan biri olursa 9250 ve 8750'ye vermeyi düşünüyorum.

Malum hava durumu foto çekemedim, en kısa zamanda foto ve sahibinden linki ekleyeceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

hakkında hayırlı olsun. RABBİM kimseyi (mecburiyetten) arabasını satmak zorunda bırakmasın..

Teşekkürler, biraz yanlış anlaşıldı herhalde eşim nedeni ile derken kötü bir durum yok, zorunlu görev nedeni ile şehir dışına gidecek bu dönemde ona araba almamız gerektiği için ben kendi kuzumu satıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Aracınız güzel duruyor. Km'de yüksek değil. Otomatik ve küçük araç arayanlar için ideal. Kliması da olsa aklınızdan geçen rakam uygun olurdu....

Hayırlı satışlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Affiniza siginarak fiyat fazla degil mi

LG-E986 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aslında aldıktan sonra aracıma 3 binden fazla para harcadım lastik jant, triger, aynalar, amortisör vs. Yani aracın uzun bir süre bu tarz bakım masrafı olmayacak.

Ve aldığım fiyatta 8600 dü. Üstüne 400 TL koydum. Almaya gelenlere söylüyorum zaten.

Genelde aksesuar vs fiyat arttırmaz ama lastikler bunu etkileyebiliyor.

Benim aldığım lastikler ölüydü hatta satan kişide dedi, şuan üstündekiler lastikler daha 30-40 bin gider.

Fiyat kişiye göre değişebilir tabi ama sahinden deki ilanlara göre 9bin makul bir fiyat bence.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...