Jump to content

Hevesle Aldığım 626'ımı 929 Almak İçin Satmak İstiyorum

hakanemre23

Tavsiye Edilen Mesajlar

Sevgili MAZDA'cı abilerim ve arkadaşlarım,

2 ay aramadan sonra hevesle aldığım zevkle 1 ay kullandığım 626'ımı Mazda 929 Sentia almak için satıyorum

Aracımım dosta gitsin diye ve Mazdanın değerini bilenlere satmak istiyorum, bunun için sahibinden.com veya arabam.com sitelerine bile ilana koymadım

Aracımın Profili :

- 1992 Model

- Sedan

- Yeşil (Petrol Yeşil)

- 197.000 KM (kesinlikle orjinal)

- ABS

- A/C

- Atiker Sıralı LPG

- Swing (Her 626'da yok)

Her 626 dan farklı olabilecek özellikleri yukarı yazdım

standart özelliklerini zaten Mazdacılar bilir yazmaya gerek duymadım

Aracımın ekstra olarak söyleyebileceğim yanları :

Daha önceki sahipleri gerçekten titiz kişilermiş, döşemeler ilk günkü gibi kesinlikle yanık, yırtık yok. 132.000 km de lpg takılmış. Motor performansı gerçekten çok iyi. (lpg'de 2. viteste 6500 devirde 115 km hızı gördüm). Boya ve kaporta olarak çok güzel yeni fırın boyalı. Ağır bakımları yeni burada farklı bir başlık altında bakım fiyatına ödediğim miktarı değerlendirmek için başlık açmıştım ne bakımı yapıldığına isteyen arkadaş linkten bakabilir.

http://www.mazdaclubtr.com/33059/92-97-626-triger-vs-degisen-parcalarin-fiyatlari-sizce-nasil/

Değişen olarak kaput ve bağaj kapağı değişmiş önden kazası yoktur, tavan ve direklerdede işlem yoktur.

Aracı Düzcede MAZDACI AYHAN OTOMOTİV'den aldım isteyen kaça aldığımı safahatını sorabilir. İlana yazdığı fiyat 12.250 idi.

Aracımın ilanına ait bi kaç resmine paylaşacağım. Detaylı foto isteyene kardeşim tarafından gönderilir.

Aracımı uzun bi pazarklık sonucu 11.000 aldım 1150 TL ağır bakıma verdim 200 TL LPG Enjektörü değişti. Aracın bana maliyetini hesaplayabilirsniz. Fiyat belirtmiyorum ilgilenen arkadaşım saçma fiyat vermicek şekilde düşündüğü rakamı telefondan veya özelden yazabilir. Askeri Personelim (Astsubay) dürüst ve dost alışverişinden yanayım. Saygılarımla

Hakan EMRE 0543 933 93 31 - 0532 250 92 39

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 61
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Hayırlı satışlar... Allah gönlüne göre versin. Binici için kaçırılmayacak fırsat...

Edith; konu yanlış bölüme açılmış, "satılık" bölümüne taşınırsa uygun olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sevgili MAZDA'cı abilerim ve arkadaşlarım,

2 ay aramadan sonra hevesle aldığım zevkle 1 ay kullandığım 626'ımı Mazda 929 Sentia almak için satıyorum

Aracım dosta gitsin diye ve Mazdanın değerini bilenlere satmak istiyorum, bunun için sahibinden.com veya arabam.com sitelerine bile ilana koymadım

Aracımın Profili :

- 1992 Model

- Sedan

- Yeşil (Petrol Yeşil)

- 197.000 KM (kesinlikle orjinal)

- ABS

- A/C

- Atiker Sıralı LPG

- Swing (Her 626'da yok)

Her 626 dan farklı olabilecek özellikleri yukarı yazdım

standart özelliklerini zaten Mazdacılar bilir yazmaya gerek duymadım

Aracımın ekstra olarak söyleyebileceğim yanları :

Daha önceki sahipleri gerçekten titiz kişilermiş, döşemeler ilk günkü gibi kesinlikle yanık, yırtık yok. 132.000 km de lpg takılmış. Motor performansı gerçekten çok iyi. (lpg'de 2. viteste 6500 devirde 115 km hızı gördüm). Boya ve kaporta olarak çok güzel yeni fırın boyalı. Ağır bakımları yeni burada farklı bir başlık altında bakım fiyatına ödediğim miktarı değerlendirmek için başlık açmıştım ne bakımı yapıldığına, isteyen arkadaş linkten bakabilir.

http://www.mazdaclubtr.com/33059/92-97-626-triger-vs-degisen-parcalarin-fiyatlari-sizce-nasil/

Değişen olarak kaput ve bağaj kapağı değişmiş önden kazası yoktur, tavan ve direklerdede işlem yoktur.

Aracı Düzcede MAZDACI AYHAN OTOMOTİV'den aldım isteyen kaça aldığımı safahatını sorabilir. İlana yazdığı fiyat 12.250 idi.

Aracımın ilanına ait bi kaç resmini paylaşacağım. Detaylı foto isteyene kardeşim tarafından gönderilir.

Aracımı uzun bi pazarklık sonucu 11.000 aldım 1150 TL ağır bakıma verdim 200 TL LPG Enjektörleri değişti. Aracın bana maliyetini hesaplayabilirsniz. Fiyat belirtmiyorum ilgilenen arkadaşım saçma fiyat vermicek şekilde düşündüğü rakamı telefondan veya özelden yazabilir. Askeri Personelim (Astsubay) dürüst ve dost alışverişinden yanayım. Saygılarımla  :hi:

Hakan EMRE 0543 933 93 31 - 0532 250 92 39

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18 aydır Hakkaride, hudut karakolunu koruyan üs bölgesi diye tabir edilen ve süreç öncesi yaz döneminde 180 tane Havan topunun düştüğü bir tepede  bina içinde yattığım gün sayısı 30 geceyi geçmez

Bizim korkumuz yok :) ilgilendiğim bir 929 Sentia var biraz daha iyisini bulsam hemen alcam  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi tut elini o zaman :)

yarın RABBİM nasip ederse bir arabaya bakacam. olmazsa elini tutmak isterdim ama arkadaşın eli biraz uzakta, benim elim yetmiyor uzanmaya.  :) anladın...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracınız cok güzelmiş hayırlısı olsun inşallah istediğiniz gibi olur.gönlünüzü 929 çaldı ise gönlünüzün sesini dinlemek lazım :) benimde subaru legacy çaldı ama şu anlık çok kulak asmıyorum  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...