domestos

2004-2007 Model Aralığında Otomatik Mazda 3 Dynamic

Forumda böyle bir konu açmayı düşünmüyordum ama piyasayı gördükten sonra, kendimce bu konuyu açma gereği hissettim... Benim neyim eksik... :D

Baştan belirteyim konu tamamen "kinaye" içerir ve anlamayanlar sataşmadan önce bir kez daha düşünüp okursa iyi olur... (çıkıyor çünki)

Tercihen kırmızı ve siyah renk istemiyorum, en fazla 150 bin km olması, mümkünse değişeninin bulunmaması, renk tuturulmuş olmak şartıyla boya olabilir kabulümdür...

Lpg varsa, yakın tarihte takılmış olduğunun ispatlanması ve simit tank olması gerekir.

Gelelim en can alıcı noktaya;

Ben tok alıcıyım, bu yüzden saydığım özellikteki araç için en fazla 25 Bin lira verebilirim... Bu özellikteki araç satıcıları benimle iletişime geçebilir...

;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Doğru yoldasın abi hayırlısı olsun :) Ben tok alıcı olmayı başaramadım karşıma hep tok satıcılar çıktı bir de böyle denemek lazım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Doğru yoldasın abi hayırlısı olsun :) Ben tok alıcı olmayı başaramadım karşıma hep tok satıcılar çıktı bir de böyle denemek lazım :)

Yolun eğriliği doğruluğunda değilim, tepkim piyasayı bilmeden uçan pilotlaradır... 2007 model comfort için 30 bin lira isteniyor... Veren varsa ne mutlu her ikisine de...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evo Mazda da 2009 Dynamic için 33 istediler araba baya temizdi ama bence iki eski kasa ve yakıtı düşünüldüğünde yine çok denebilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2005 Dynamic Sport At ve Lpg li Siyah geldi ilana vermeden satıldı , eğer siyah isteseydin bu aracı sana söyleyecektim.. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2005 Dynamic Sport At ve Lpg li Siyah geldi ilana vermeden satıldı , eğer siyah isteseydin bu aracı sana söyleyecektim.. :)

İlgine teşekkür ediyorum... Dynamic olması yeterli, Sport (HB) istemiyorum, Aydın'ın sıcağından dolayı da mecbur kalmadıkça siyah düşünmüyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konu geçerliliğini yitirmiştir, ilgilenen herkeslere çok çok teşekkürler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.