Jump to content

Paspas

legend555
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Abi aracın halıları kirlenmesin diye pas pas aldık onlarda durmuyo kayıp koltuğun altına giriyo buna bir çözüm var mı millet yapıştır deyip duruo başka bir yol????

Yada halıların üstüne koyduğum için mi kayıyo????

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yapıştırma çözüm olmaz ki temizlik için çıkarman lazım ama çırt yapıştırıcıdan iki parça paspasa yapıştırırsın alt taraf halı olduğu için tutar kaymaz,aklıma ilk gelen bu fikir oldu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence en güzel fikir. Arkası yapıştırıcı ön tarafı cırt olanlardan oldumu yere ve paspasa güzel tutar.

Birde halı kaydırmazlar var ya belki o da işe yarayabilir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Benim taban delinmeye başladı o bölüme hin topuğum den gelmediği halde.Arabanın en dandik yeri şu yer taban döşeme. >:(

lastik yer döşemesi alıp guzunun sekline göre kessekmi acaba
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Momo paspas alın gerçekten çok kaliteli  ;)

kıvrılıp toplanmıyormu peki  gerci sen ayda yılda bi biniyon arabaya senin toplam km ni ben 7 ayda yapmıs durumdayım senin bişey olmuyor bagırtılarını saymıyorum :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla ben 2 sene önce 130 ytl ye almıştım,şimdi de pek değişmemiştir sanırım  8:)

Bunun daha önce de geyiğini yapmıştık hatırladığım kadarıyla, ucuz mala başını çevirip bakmaz bu kardeşimiz... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bunun daha önce de geyiğini yapmıştık hatırladığım kadarıyla, ucuz mala başını çevirip bakmaz bu kardeşimiz... :)

ucuz mal alacak kadar zengin değilim ben abi  :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...