Jump to content

Mazda3 Cyclone İçin Igo Navigasyon Yazılımına İhtiyacım Var.

FUDİ20
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

selamın aleyküm dostlar 2012 mazda 3 impressive kuzum var aldığımda cylone cihaz taktırdım lakin orjinal navigasyon yazılımı dont panıc ben bu yazılımı yetersiz buluyorum ve igo yüklemek istiyorum son sürümünü... bu sürümü kullanan ve bana yardımcı olabilecek arkadaşlara ihtiyacım var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu konuda bilgi sahibi değilim ama ilgilenenler mutlaka yardımcı olacaktır..bende de navitech var navi den memnunum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

peki sizin yazılımınız hangisi navigasyon proğramınız

hocam bilmiyorum ki anlamam o işlerden  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Bende de aynı cyclone navi var ben igo nin iki tane yazılımını buldum.ama açmıyor.ben yapamadım.linki vereyim siz yapabilirseniz lütfen banada anlatın.

http://forum-androidsitem.net/konu-uygulama-navigasyon-cihazlari-icin-igo-13-09-2013.html

İki tane igo yükledim.birinde navigasyon yolu olarak kabul etmedi cihaz. menüden dosyalardan igo kısa yoluna gelip açınca açılıyor bu sefer de uyduya baglanmiyor.

Diğerinde ise cihaz kısayolu kabul etti ama o da açılıyor gibi oluyor sonra cihazın ekranı karışıyor. Cihaz hicbir işlem yapmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Programı hafıza kartına kopyalayın. Navigasyonun setup bölümünde navigasyon setup a gelin.Bir X:........../.......navigasyon.exe gibi birşeyler yazar.Search e tıklayın ve hafıza kartında exe dosyasını seçin. ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende de aynı cyclone navi var ben igo nin iki tane yazılımını buldum.ama açmıyor.ben yapamadım.linki vereyim siz yapabilirseniz lütfen banada anlatın.

http://forum-androidsitem.net/konu-uygulama-navigasyon-cihazlari-icin-igo-13-09-2013.html

İki tane igo yükledim.birinde navigasyon yolu olarak kabul etmedi cihaz. menüden dosyalardan igo kısa yoluna gelip açınca açılıyor bu sefer de uyduya baglanmiyor.

Diğerinde ise cihaz kısayolu kabul etti ama o da açılıyor gibi oluyor sonra cihazın ekranı karışıyor. Cihaz hicbir işlem yapmıyor.

Yükleyeceğiniz yazılımlar Wince 6.0 için yazılmış olmalılar. Buna dikkat ediniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Siz navigasyon yolu var onu tarif ediyorsunuz onu yaptım zaten olmadı.igo.exe dosyası var onu ayarladım kabul etmedi hata verdi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yükleyeceğiniz yazılımlar Wince 6.0 için yazılmış olmalılar. Buna dikkat ediniz.

Evet biliyorum iki tane wince 6.0 için olan igo buldum ikiside olmadı.bir arkadaş cihaz o ilk içinde gelen yazılıma crack ki olabilir dedi.acaba reset alsam ne olur birşey olur mu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu igo cyclone te nasıl kullanılır hiç bunu yapan bilen yok mu?muhakkak bunun bir yolu vardır. Forumdaki bilgili üstad diyebileceğimiz arkadaşlardan bir yardım bekliyorum.

Ben bir ihtimal olarak ta acaba bu cihaz sadece üzerinde gelen navigasyonu çalıştırsın diye ona göre mi ayarlanmış eğer öyleyse bu nasıl devre dışı bırakılır? Lütfen bu konularda bana yardımcı olun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu igo cyclone te nasıl kullanılır hiç bunu yapan bilen yok mu?muhakkak bunun bir yolu vardır. Forumdaki bilgili üstad diyebileceğimiz arkadaşlardan bir yardım bekliyorum.

Ben bir ihtimal olarak ta acaba bu cihaz sadece üzerinde gelen navigasyonu çalıştırsın diye ona göre mi ayarlanmış eğer öyleyse bu nasıl devre dışı bırakılır? Lütfen bu konularda bana yardımcı olun.

Gecenlerde bir akrabamin arabasina hirsiz girdi.Teypi sokemeyince hafiza kartini almis.Ben toyotoclubda ayni markaya ait buldum.Size tarif ettigim sekilde calisti.Tabii soyle bir sorunda var.Navigasyon programlari aktive edilmis ise normal calisir.Aktive edilmemis programlarda calisir  bir sure sonra hata verir.Sizin bahsettiginiz hatanin videosunu gonderirseniz daha dogru cevap verebiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Maalesef şu anda köyde olduğum ve 2g üzerinden mobil baglandigim için video imkanım yok.ama dediğim gibi elimde igonun 9.6 sürümü var birde mobilenavigatör isimli bir başka igo var.

İlki kısa yoldan navigasyon yolunu girince açılmıyor.yani cihazın ana ekranındaki navi simgesiyle açılmıyor.ama cihazın menüsüne girip dosyalar bölümünden exe dosyasını bulup ona tıklayınca açılıyor fakatbu seferde gps uyduduna baglanmıyor.

İkincisi ise nnavigasyon yolunu ayarlayınca ana ekrandaki navi simgesine tıklayınca açılacak gibi oluyor fakat tam açılacakken ekran bir anda karışıyor ve cihaz hiçbir işlem yapmıyor.ikinci durumun fotosu ni arayım atabilirsem.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Değerli arkadaşlarım ben buradaki gomodo ejderi arkadaşım sayesinde nihayet bugün yaptım.

Kendisine birkez de buradan teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...