Jump to content

Film - Sticker - Motor boyama

tarikumac
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

camlar bıraz koyu oldu hatta en koyusu polıs ılk gunden basladı motor aracın rengıne yakın bı renge boyandı bıde japon harfı yazdık onlar cok ıcıme sınmedı ama baya dıkkat cekıo:)

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

baba eskı cıktıklarımın adı hepsı bu arada bugun sen barlar sokagından gectınmı:)

hocam bilmişlik taslama olarak anlama sadece dikkatimi cekti diye sölüyom, bu japonların geleneksel alfabesi ismi kanji olarak geciyor_japonca dısındaki dillerden gelen kelimeler ki buna özel isimlerde dahil, bu alfabeyle yazılmıyor_özel isimler japonların 2. alfabesi olan katagana ile yazılıyor ki onun karakterleride bunlardan cok cok farklı, bide kataganada yazarsan bu kadar kısa olmaz, artık kac kişiyle cıktın önceden bilmiyom ama :D bu kadar karakterle belki tek belki 2 kişinin ismi o da anca yazılır.._belki şöyle olabilir; 3. alfabeyi daha tam örenmedik ama.., mesela atıyorum isimlerden biri Deniz, o kelimenin japoncadaki karsılıgı ve latince harflerle "umi" olarak yazılan bi kelime yerine geciyor olabilir o harflerden sadece 1 tanesi_cünkü bu alfabede cogu zaman tek harf bi kelime niteliği tasıyor.._ama o zamanda özel isim olan Deniz degil de nesne olan içine girip yüzdüğümüz deniz oluyor o.. cıktıklarının ismini özelden atarsan bana sana yazıp gönderebilirim nasıl yazılacagını ama o zamanda dediğim gibi hepsini yazmaya kalkarsan kaputu doldurursun, bos yer kalmaz kanımca :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

baba dgru dıosun yanlıs anlamam soledııgn dogrdurda ben alrıken bılmıodmkı bu japonlar napar falan fılan dıe sadece yakıssın dıe yazıyım dedım ama yolda yuruyenler cok bakıo onu soleyebılırım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

baba dgru dıosun yanlıs anlamam soledııgn dogrdurda ben alrıken bılmıodmkı bu japonlar napar falan fılan dıe sadece yakıssın dıe yazıyım dedım ama yolda yuruyenler cok bakıo onu soleyebılırım

ya orası öledir tabi dikkat cekiyordur da, hani seni kandırmıs olmasınlar diye söledim.. tamam yazdık bütün eski cıktıklarının adı burda derler aslında o kelimeleri onlarda uydurmuslardır diye geldi aklıma.. hersey dogru olsun diye hani :)_yoksa bazı arkadaslar gidip dövme yaptırıyorlar kollarına falan sevgililerinin adını, yaptırdıktan sonra gelip bize soruyolar, biz yok böle bişey diyoruz ama iş işten gecmiş oluyor :D_yoksa bilen birisine denk gelmedikten sonra için rahat olsun, burda bu yazıyo dediğin sürece ne o hayır diyebilir nede baskası :D_benim gibi kılın tekine denk gelirsende bunlar basına gelir işte :D_kusura bakma valla milleti kandırıyolar diye agırıma gidiyo, ne de olsa o kadar emek veren kişiler var bu işe :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İrfan, Uygar sana PS dersi verdi sitede, sen de bize Japonca dersi ver... :D

Tarık ben de pek beğenmedim bu japonca yazıları, onun haricinde gayet güzel olmuş...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İrfan sen bir alemsin  :D

alem buysa kral sensin abi ;D:D

Abi İrfan'a birşey söylemeye korkar oldum.. Bir dokun bin ah işit gibi oldu.. Tutana aşk olsun :)

eheh yok be abi yardımcı olmak niyetim valla, herkes işini dogru yapsın diye şeyediyom 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tarık ben de pek beğenmedim bu japonca yazıları, onun haricinde gayet güzel olmuş...

vala aklıma yattı desem :D_yaparız ufak ufak bişeler 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

okan bende begenmedım:) gaza geldım ınıp sokuorm:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya da yine ufak yazılarla ön kapıların yan sinyallere yakın olan tarafına yukardan asagıya dogru yazılabilir.. modifiyeli aracların bazılarında gördüğümüz modifiye firmalarının çıkartmalarının yer aldıgı düzende yani 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya soktum ben onları sımdı ama yalnız sole bı durum var doganlarda sınyalın altıyla keleebek camının oraya yazıolar ben bıtane hondada kaputta gordum hos duruodu yazdım ama sımdı soktum:) bu arada motor kaputuna alevlı desen cızıcem:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...