Jump to content

2014 Motorlu Taşıtlar Vergisi

ak74ak77
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar, motorlu taşıtlar vergisi yaş dilimleri değişmiş mi acaba? eskiden 20 yaşından sonra baya bir düşüyordu fiyatlar. internette araştırdım en düşük sınıf 16-99 yaş aralığı görünüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu nedir be üstad? Gerçek hayatta örneği var mı desem çok mu garipsenirim  :o Maşallah.

Ferrari , Porsche, Maserati gibi bir çok örnek verilebilir . Bu arabalardan birine sahip olunca da insan şöför felan tutmaz :D Yani ben şahsen tutmam , arka koltukları çok dar çünkü  :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şimdi üzüldüm..  :'(  seneye 20 yaşını geçecek ve vergi biraz daha düşecek diye seviniyordum.. 255tl bana bu modelde araba için fazla geliyordu, daha fazla vergi alınan arabalarınkine bakarak avunacağız artık napalım, psikolojik etkisiyle kendimi sevindiririm ben de..  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Mtv 2.taksiti geldi arkadaşlar. Hatırlatma yapmak hemde mevcut kampanyaları paylaşalım diye. Konuyu alevlendireyim dedim.

Gözüme çarpan kampanyalar...

http://www.sonax.com.tr/kampanyalar/sonax-mtv-kampanyasi.html

http://www.ziebart.com.tr/menu/guncel-oto-koruma-kampanyalari-ziebart.html

http://www.garanti.com.tr/tr/kampanya/2014/temmuz/mtv_kampanyasi_temmuz_2014.page?gbid2=203059

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben mtv'yi periyodik olarak ödemiyorum :) Aracın satışını yapmadan önce gidip ne kadar borcu varsa ödeyip çıkıyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben mtv'yi periyodik olarak ödemiyorum :) Aracın satışını yapmadan önce gidip ne kadar borcu varsa ödeyip çıkıyorum :D

Taksidini ödemek zorken, birikmişi bana su kaynattırtır:P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Taksidini ödemek zorken, birikmişi bana su kaynattırtır:P

Abi bana tek seferde ödemesi daha kolay geliyor nedense :)

bide faizi var, yakalanıp ceza yeme riski de tabi :)

Trafik polisleri vergi'den dolayı ceza kesiyorlar mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi bana tek seferde ödemesi daha kolay geliyor nedense :)

Trafik polisleri vergi'den dolayı ceza kesiyorlar mı ?

eskiden camda pul yoksa kesiyolardı, şimdiyi bilmiyorum düzenli yatırdığım için :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eskiden camda pul yoksa kesiyolardı, şimdiyi bilmiyorum düzenli yatırdığım için :)

Mtv'nin trafik polisi ile işi yok artık. Maliye ama isterse ödeme emri gönderip, icra yoluna başvurabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mtv'nin trafik polisi ile işi yok artık. Maliye ama isterse ödeme emri gönderip, icra yoluna başvurabilir.

Evet, bende böyle biliyorum. Eğer maliye haciz emri çıkartırsa araç bağlanıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araç ve benzin fiyatlarında olduğu gibi, vergilerde de bindirim var bizim halkımız güçlüdür bunu da kaldırır. Arkadaşın gönderdiği vergileri inceledim, çok yüksek bu bandrol ücretleri. Bunları ödedikten sonra eğer paranız kalırsa yakıt alıp şöyle bir dolaşmaya çıkabilirsiniz umarım. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...