Jump to content

Pioneer FH-X700BT double dın montaj

yankizulu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ben aracıma bu ürünü aldım.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-eski-mazda-3-araclara-uyumlu-multimedia-oem-kamera-anten-hediye-147597148/detay

Epeyde bi kuşkuyla almıştım ama inanılmaz derecede memnunum. Eskisini söktüğünüz yere birebir uygun ve son derece keyifli. Geri görüş kamerası navigasyonu (ben özellikle IGO istedim) video kalitesi felan oldukça güzel. Direksiyon kumandaları da çalışmakta. Hani abartı derecede anlamam ama kesinlikle tavsiye ederim. Orjinal anfi çıkışı var (Orjinalde yok) bide anfi ve bass taktırdım, inanın çok güzel oldu. Sonuç olarak kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla aktif olur mu olmaz mı bilmiyorum ama alet gerçekten çok güzelmiş abi yaaa bence hemen al hem ucuz  :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi neden olmaz diye bi kuşkuya düştün ben onu anlamadım. yanı diğer abiler double dın alıp takıyolar ve hiç skıntı cıkardıgını soylmedıler bu konuyla ılgılı senın dedıgın alette aynı mantık cercevesınde oldugu ıcın aktıf bı sekılde bilgi ekranın çalısmaya devam edecegını dusunuyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

navigasyon takmış bir kaç ilan sahibine sorduğumda alırken de çalışmıyordu dedilerdi uygulamayı yaparken bağlantıları aktif bırakmanın bi yolu vardır belkide o ekranda klima ve yol bilgisayarı gibi bilgiler yer alıyor bu double in hangi ekranda göstercek sonucta programsal bi durum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben hem netten baktığımda resimlerden çelişkiye düştüm birde  Pioneer FH-X700BT satılan sitede extra yanında verilen çerçevenin yanında böyle bir parçaa var

post-10175-141695298553_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...