Jump to content

Benzinli Mazda3 Impressive Arıyorum

çınar ege

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 102
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bir döndük pir döndük. Baktım abi aradım ama açan olmadı. Başka buldum aynı ilden tesadüf müfettiş çıktı o da arka tampon değişmiş. Bence çok önemli değil. şase no istedim sms çekecek. Senin dediğin ilanı şimdi arayacam bir daha. Kürşat ile anlaşmaya çalışıyoruz. Tek sıkıntı eşimi rengine ikna edemiyorum. mırın kırın ediyor. Beyaz olsun diyor. Bakalım hayırlısı.

abi araba içinize sindiyse ve gercekten sadece beyaz olcak diye içinize sinmicek arabaa binceğinize arabayı beyaza kaplatın en güzeli ;) olmadı bizim arabayı verelim beyaz impressive sedan 40000de;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi araba içinize sindiyse ve gercekten sadece beyaz olcak diye içinize sinmicek arabaa binceğinize arabayı beyaza kaplatın en güzeli ;) olmadı bizim arabayı verelim beyaz impressive sedan 40000de;)

Neden olmasın. Tekliflere açığım tabi gücüm ölçüsünde.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

peder beylerle görüştm bu yeni kasa işini çok beğendi fakat abimin evliliği falan da gün yüzüne çıkınca iki sene bu arabayla devam ondan sonra olur dedi maalesef. tamam deseydi en azından tanıdık birine gitmesine sevinirdim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Allah karşına senin için hayırlı olan arabayı çıkartsın abi sabır meselesi 2. el almak hepsi bu. Allah razı olsun abi  sağol. aynen oyle babalar en iyisini bilir her zaman :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu güzel sohbetin yarın bugün kilitlenip gideceğini bilmek ne üzücü.

Hocamın yerinde olsaydım, sırf konu kilit yemesin diye, araba almaktan vazgeçerdim... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araba da neymiş.  >:D Yemişim arabasını. Ne güzel şurada tatlı tatlı konuşuyoruz.

Şaka bir yana Foruma bu kadar kolay ısınacağımı düşünmüyordum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araba da neymiş.  >:D Yemişim arabasını. Ne güzel şurada tatlı tatlı konuşuyoruz.

Şaka bir yana Foruma bu kadar kolay ısınacağımı düşünmüyordum.

Burası bir bakıma aile havasında hocam, ortamda bulunan mecburen ısınıyor, hele toplantılara katılsan hararet bile yaparsın... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

toplantılara katılsan hararet bile yaparsın... :D

Toplantılar nerde oluyo veli abi. Kim koordine ediyo. Yakın bi zamanda olacak bir toplantı varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burası bir bakıma aile havasında hocam, ortamda bulunan mecburen ısınıyor, hele toplantılara katılsan hararet bile yaparsın... :D

Hararet de neymiş. Arabayı alaydık da cemiyette pişeydik abi.  :D

Bak olay yine alım satıma geldi  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Toplantılar nerde oluyo veli abi. Kim koordine ediyo. Yakın bi zamanda olacak bir toplantı varmı?

Toplantılar forumdan duyuruluyor, koordinasyonu herkes yapabilir, sen bile Hakkari'de mazda seven bulursan yapabilirsin...

:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Toplantılar forumdan duyuruluyor, koordinasyonu herkes yapabilir, sen bile Hakkari'de mazda seven bulursan yapabilirsin...

;D ;D Mayıs ilk haftasından sonra izne ayrılcam abi, eğer bir toplantı yapılırsa nerde olursa katılabilirim  :egy:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

;D ;D Mayıs ilk haftasından sonra izne ayrılcam abi, eğer bir toplantı yapılırsa nerde olursa katılabilirim  :egy:

İstanbul kesin yapar gibi ama ben İzmir'den bir atraksiyon beklemekteyim... Antalya cortladı gibi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu gidişle gene Aydın'da olacak :)

İyi olur, geçen yılki süperdi, tekrar emeklerine sağlık... Ayrıyetten benim guzu düz koşulara başladı, sen fotoğraf için yer ve zaman ayarla...

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Başlık baya dağıldı gibi ama konu açılmışken şunuda sorayım, merak ettim  ;D ;D

Toplantıda ne gibi faaliyetler yapılıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Başlık baya dağıldı gibi ama konu açılmışken şunuda sorayım, merak ettim  ;D ;D

Toplantıda ne gibi faaliyetler yapılıyor...

Sohbet, muhabbet, guzu çevirme pardon guzuların foto çekimi, yeme içme vs.vs. senin farklı projelerin varsa bilelim ha !!

:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sohbet, muhabbet, guzu çevirme pardon guzuların foto çekimi, yeme içme vs.vs. senin farklı projelerin varsa bilelim ha !!

:D

Abi söz ağızdan çıktı bir kere. Çevirme isteruk  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...