EskiGolflü

Lamborghini'nin Çarptığı Mazda Mı? Toyota Mı?

Bu konuda 27 ileti var

Araç Mazda hocam... Premacy modeli olması gerekiyor...

Arka farların modelinden tahminim Mazdaydı ama hiç görmediğim bir model olunca emin olamadım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sağlam vurmuş ama araç yerden kesilip soldaki araca vuruyor..mazda mı sağlam lamborghini mi çürük acaba :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Veli Bey haklısınız şu resimdeki Mazda Premacy imiş. Siz söyleyinnce görsellerden buldum.

post-9100-141695298633_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arka farların modelinden tahminim Mazdaydı ama hiç görmediğim bir model olunca emin olamadım.

Araç arama sürecinde bir dönem ilgilendiğim bir modeldi hocam...

http://kolayurl.com/w07

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sağlam vurmuş ama araç yerden kesilip soldaki araca vuruyor..mazda mı sağlam lamborghini mi çürük acaba :)

Evet ilginç gerçekten. Sol ön tekere vuruyor sanki ama Lambor ne kadar hafif demek ki, mazda pek savrulmaz iken o uçuşa geçiyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İstanbul'da bir kere yoğun trafikte karşıma çıkmıştı. Hemen telefona sarılıp fotoğrafını çekmiştim. :)

XWWrE7.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İstanbul'da bir kere yoğun trafikte karşıma çıkmıştı. Hemen telefona sarılıp fotoğrafını çekmiştim. :)

...

Plaka orjinalmiş :) fotoşok pek belli olmuyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Plaka orjinalmiş :) fotoşok pek belli olmuyor :)

Hem karşı tarafı hem kendimi mağdur etmemek için. Bulunmuş bir çözüm. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2001 Model otomatik bulmuştum belkide İlhan'ın çektiği araçtı, ama modelinin düşük olması beni vazgeçirmişti, yoksa fiyatı süperdi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

geçen bu videouyu bende izlemiştim..mazdamı toyotamı diye kararsız kalmıştım..Mazda çizgilerine çok benziyor..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Lambo frene bassaydı dururdu belki...Yazık oldu Mazda 5 e  :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Video yükleme sitesinin sahibi kim? Yoksa helal youtube'un temelleri çok önceden mi atıldı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Video yükleme sitesinin sahibi kim? Yoksa helal youtube'un temelleri çok önceden mi atıldı?

Ben bunu atlamışım, tebrikler... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Seçim yeni geçti ama ben oyumu Mazda 5 (premacy) olarak kullanıyorum... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu linkde Mazda Premacy diyor Avustralyalılar...

http://www.carshowroom.com.au/newcars/reviews/4549/Lamborghini_Aventador_Smashes_On_Sloane_Street_in_London

Çoğusu Mazda şöföründe hata bulmuş, ama birde şunlar var

Lambo , Maserati ile yarışıyordu , süratliydi deniyor

Lambo gerçekten görünmüyor , yere çok yakın, rengi koyu , Mazda şöförü ise yukarıda oturuyor hızlı gelen aracı görememiş olabilir deniyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.