Onur

Yeni Mazda3 Almak Isteyenler

Yeni Mazda3 Icin Bekliyorsaniz Hangi Modeli Alacaksiniz?   128 oy

1. 1. Yeni Mazda3 Icin Bekliyorsaniz Hangi Modeli Alacaksiniz?

• Soul
      3
    • Motion
      13
    • Reflex
      37
    • Power
      34
    • Power Sense
      44

Oy vermek için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Bu konuda 318 ileti var

Arkadaslar, benim gibi aracini satmis veya yeni mazda 3 almak icin satacak olan, sirada bekleyen veya gelince kesin alacak olan arkadaslarin cevaplamasini istiyorum. Potansiyeli gormek icin bir istatistiktir. Lutfen yeni mazda 3 almayi planlamayanlar cevaplamasinlar ki sonuc dogru olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkese merhaba en son 2011de almayı dusunmustum mazda 3'u fakat dizeldeki donanım eksikliğinden dolayı c-max aldım eski ama bakışları hala aklımda olan 2004 mazda 3 umu hala unutamadım, yeni gelen mazda 3un dinamik durusu ve sportifliğini çok begendim bana 2004teki ruhu anımsattı dun izmir yeni ye gittim ve önümüzdeki hafta test aracının geleceğini söylediler ama aracı almayı ciddi ciddi düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar , Reflex MT ilgi değil alacağım ,power de olmasa olmaz üstünlük yok 18 jant vs gibi ,ben şubat  ayında Almanyada    inceledim orada 1.6 hb var sedan yok ama 2.0 donanımları iyiydi Türkiyedeki bayilere bütün renk seçenekleri ile gelmediğinden makyajsız yeni kasa mazda 3trung'imi  satmadım temmuzu geçerse 2015 beklerim gibi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar , Reflex MT ilgi değil alacağım ,power de olmasa olmaz üstünlük yok 18 jant vs gibi ,ben şubat  ayında Almanyada    inceledim orada 1.6 hb var sedan yok ama 2.0 donanımları iyiydi Türkiyedeki bayilere bütün renk seçenekleri ile gelmediğinden makyajsız yeni kasa mazda 3trung'imi  satmadım temmuzu geçerse 2015 beklerim gibi

Lütfen türkçemizi doğru kullanalım ki ne demek istediğimiz anlaşılsın...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende 2007 mazda 3  aracımı sattım ve yeni mazda 3 ün gelmesini bekliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende 2012 aracımı yeni mazda 3 reflex için satıyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yorum yazan herkesin oy kullandigini farz ediyorum. sayi daha da artacaktir aksama kadar. ben 15e ulasmasini bekliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Reflex, sedan, kırmızı, AT son kararım.  :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar , Reflex MT  alacağım ,power de olmasa olmaz üstünlük yok 18 jant vs gibi ,ben şubat  ayında Almanyada    inceledim orada 1.6 hb var sedan yok ama 2.0 donanımları iyiydi Türkiyedeki bayilere bütün renk seçenekleri ile gelmediğinden makyajsız yeni kasa mazda 3 touring i  satmadım, temmuzu geçerse 2015 beklerim gibi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim sürem çok ikinci ele düşmesini bekliyorum :D

kesinlikle :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Beyaz reflex hb AT istiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gri refleks manuel bekliyorum lakin bu araçların geleceği yok almak için bekliyoruz. Mazda satmamak için direniyor. Şuan gözümü yavaş yavaş 1.6 dizel 138 beygir astraya diktim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gri refleks manuel bekliyorum lakin bu araçların geleceği yok almak için bekliyoruz. Mazda satmamak için direniyor. Şuan gözümü yavaş yavaş 1.6 dizel 138 beygir astraya diktim.

Başlangıç fiyatı 70 bin liradan başlıyor, 82 Binde son buluyor. 8-10 tanede opsiyonel paketi var. Opsiyonları satın almaya kalksanız, 2.el bir guzu parası nerdeyse.

Ne diyelim herkes için hayırlısı olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla benim de acelem yok hatta ben yeni mazda 3 ün dizelini bekleyebilirim yada yeni 6 ların biraz daha ikinci ele düşüp ucuzlamasını bekleyebilirim :) başka markaya hayır ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla benim de acelem yok hatta ben yeni mazda 3 ün dizelini bekleyebilirim yada yeni 6 ların biraz daha ikinci ele düşüp ucuzlamasını bekleyebilirim :) başka markaya hayır ;)

Hocam 5 sene sonra 2.ele düşecek olan full donanımlı dizel mazda3, Mazda6, CX5'ler ve mercedes E serilerini (2. ele düşmüş 2004-2008 ler sadece) düşündükçe içim bir hoş oluyor..tadından yenmez walla..vergi baskısıda azalmış olacak..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam 5 sene sonra 2.ele düşecek olan full donanımlı dizel mazda3, Mazda6, CX5'ler ve mercedes E serilerini (2. ele düşmüş 2004-2008 ler sadece) düşündükçe içim bir hoş oluyor..tadından yenmez walla..vergi baskısıda azalmış olacak..

Aynen ;) hiç sıfır arabam olmadı olmayacak ta bu kafamla :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende kismetse temmuz sonu araç alicam. power+hb+şerefli beyaz kafamdaki araç. Ama açıkça belirteyim fiyatlar daha makul seviyelere gelmezse 2. El başka bir araç alicam. Tabi malatya bayi de açılınca.

Neticede 72.bin lira vermem bu araca.

Ben 67-68 gibi birakirlarsa kesin ve net bir alıcıyım. Buradan bildiriyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende kismetse temmuz sonu araç alicam. power+hb+şerefli beyaz kafamdaki araç. Ama açıkça belirteyim fiyatlar daha makul seviyelere gelmezse 2. El başka bir araç alicam. Tabi malatya bayi de açılınca.

Neticede 72.bin lira vermem bu araca.

Ben 67-68 gibi birakirlarsa kesin ve net bir alıcıyım. Buradan bildiriyorum.

Bir Mazda kullanıcısı olarak. 2.elde Mazda harici hangi aracı tercih edersiniz ? Merak ediyorum.

Şahsen ben Mazda olmaz ise hangi markaya yönlenirim diye düşünüyorum. Doluya koysam almıyor boşa koysam dolmuyor.. Dönüp dolaşıp yine en mantıklısı Mazda seçeneği önüme çıkıyor.

İşi zoraki duruma sokarsam, seçeneklerim den birisi Volvo. Diğeri de, düşük bir ihtimal olsa da Subaru.

Sizin Temmuz ayında ki otomobil tercihiniz Mazda olmaz ise, ne olacak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende bütçeme göre mazda bulamassa yaza kadar Subaru ve Volvo bakıyorum tedbiren.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.