Jump to content

Aracımı ilana koydum ama biraz abarttım galiba :)

hakanemre23

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 73
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Hayırlısı olsun, piyasa şartlarında bu temizlikteki 626 için ederini yazmışsın derim, Allah gönlüne göre versin...

Teşekkür ederim Veli abi bakalım hayırlısı. Satılmasada olur  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Allahın izni ile satılmayacak bir araba yoktur. hepsinin bir alıcısı vardır.

Yazı biraz uzun ollmuş. Kısa ve ikna edici olması daha iyi olurdu. tabi bu benim görüşüm...

hayırlı satışlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Allahın izni ile satılmayacak bir araba yoktur. hepsinin bir alıcısı vardır.

Yazı biraz uzun ollmuş. Kısa ve ikna edici olması daha iyi olurdu. tabi bu benim görüşüm...

hayırlı satışlar...

İkna etmek için uğraşmadım abi, 626 nın değerini bilen zaten aracımı yakından görünce notunu verir. Düşündüğüm bi araç var onu beğenmezsem ilanı falan kaldrırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle Allah gönlüne göre versin. Allah rast getirsin. Evet yazı biraz uzun olabilir. Ama ben çok samimi buldum. Yazı bittiğinde yüzümde tebessüm vardı. Görmeye alışık olmadığım bir ilandı. Emeğine sağlık  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle Allah gönlüne göre versin. Allah rast getirsin. Evet yazı biraz uzun olabilir. Ama ben çok samimi buldum. Yazı bittiğinde yüzümde tebessüm vardı. Görmeye alışık olmadığım bir ilandı. Emeğine sağlık  :)

Teşekkür ederim hocam :)  Allah sizinde gönlünüze göre versin

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu araçta esp mi var ? ilanda esp ifadesi geçiyor. birde şehirdışı 26 kuruş yakıyorsa şehiriçi 35 kuruş yakar. benimkide aşağı yukarı öyle

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu araçta esp mi var ? ilanda esp ifadesi geçiyor. birde şehirdışı 26 kuruş yakıyorsa şehiriçi 35 kuruş yakar. benimkide aşağı yukarı öyle

Daha önceki ilanlarda esp olduğunu detaylı anlatan memur bir satıcı vardı bende olduğunu düşünerek yazdım abi. Uzun yolda biraz bastım 120-130 la gitseydim 26 kuruşun altına bile düşerdim sanırım. Ayrıca uzun yolun içinde yaklaşık 35-40 km şehir içi yapmışlığım vardı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

626 larda benim araştırdığım kadarıyla esp yok. benimki en son çıkan model. tcs var ve abs bozuk olduğundan abs ile tcs ışığı yanıyor. esp olsa onunda ışığı yanardı.

yakıta gelince benimki 110 civarı gidince 8-8,5 lt civarı yakıyor. şehiriçi 12 lt civarı yalnız. 136 hplik versiyon olduğu için yakıtta belirgin bir fark olur mu bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

626 larda benim araştırdığım kadarıyla esp yok. benimki en son çıkan model. tcs var ve abs bozuk olduğundan abs ile tcs ışığı yanıyor. esp olsa onunda ışığı yanardı.

yakıta gelince benimki 110 civarı gidince 8-8,5 lt civarı yakıyor. şehiriçi 12 lt civarı yalnız. 136 hplik versiyon olduğu için yakıtta belirgin bir fark olur mu bilmiyorum

Ayrıntılı araştırmadım abi ilanda yazanlar samimi geldi bende ona istinaden yazdım, araştırıp düzeltirim yanlış varsa. ilan 1 hafta önce vardı ama araç satılmış galiba ilanı yok.

Şubatta Kütahya'ya gittim geldim abi 690 km de 180 TL gaz yakmıştım. 35-40 km'si Kütahya şehir içinde gezmiştim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şehirlerarası yakışında sıkıntı yok zaten. 23-27 kuruş arası normal basmana göre. ama şehiriçi 29 kuruş olmaz. tabi bulunduğun yerde ışık yoksa dur kalk yapmıyorsan o başka.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şehirlerarası yakışında sıkıntı yok zaten. 23-27 kuruş arası normal basmana göre. ama şehiriçi 29 kuruş olmaz. tabi bulunduğun yerde ışık yoksa dur kalk yapmıyorsan o başka.

Bolu 130.000 kişilik küçük bir şehir çok fazla ışık olduğunu söylemem

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Söz konusu Bolu ise haklısın. genel yapısı düz ve becikoğlu - belediye civarı dışında genel olarak akıcı bir trafiği var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Söz konusu Bolu ise haklısın. genel yapısı düz ve becikoğlu - belediye civarı dışında genel olarak akıcı bir trafiği var.

Boluya gelmişliğin var galiba abi  :) :)

Arabın bujilerini falan değiştirmeden aracı ilk aldığımda gaz bitine yani gazdan benzine geçene kadar bindim sonra 30 TL lik gaz yine bitene benzine geçene kadar binmiştim 94 km gitmişti oda 32 kuruşa takabül ediyor. Bujilerin değişiminin yakıta etkisi olduğunu o zaman görmüştüm

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet sakaryada yaşarken 2 defa Bolu'ya gitmiştik arkadaşla gezmek için. Onun dışında Sakarya- Kayseri arası zaten sürekli yol güzergahında olan bir yer. İkamet yerim değiştiği için en son temmuzda geçtim sadece o bölgeden. Haziranda senelik izne çıkınca tekrar geçeceğim insallah. Bu sefer gölcük, abant, akçakoca vs ne kadar güzel yer varsa oraları dolaşacağım. şehirler tat vermiyor artık.

Buji olayına gelince tabi önemli katkısı olur. Ben alalı 3000 km yaptım. aracın yakıtı mazdalar için normal ve sıfır derece civarındaki sıcaklıklarda tek marşta çalıştığı için şimdilik söktürmedim. önümüzdeki kışlık bakımda artık.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...