Jump to content

Elinde Az Kullanilmis 2011 Ustu (Skyactiv Olmayan) Satilik Mazda6'si Olan?

Onur

Tavsiye Edilen Mesajlar

dusuk kilometreli boya badana gormemis, icinde sigara icilmemis...

varsa boyle bir arac forumda bi goruselim.

Zamanlama manidar...Ege ler (Agah abiler) yeni sattı...kaçmazdı bro...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İncelediniz mi onur bey aracımı

hocam inceledim ancak dedigim gibi mazda6 ariyorum ben, ustelik araciniz dizel ve manuel.

umarim biran once hayirlisi ile satarsiniz.

tesekkur ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

umarım istediğiniz gibi bir araç bulabilirsiniz..dün ben de mazda6 lara baktım biraz..sanırım yavaş yavaş düşüncelerim değişiyor..vergi diliminden kurtulabileceğim temiz ve full 2008-2009 Mazda6 alıp 2020'ye kadar bineyim sonrada 2013-2014 model skyactiv li mazda6 alıp araba defterini kapatayım diyorum..70-80 bin TL C sınıfı araçlara vermek hiç mantıklı gelmiyor..

Çok iyi bir karar vermişsiniz bence..hayırlı alışverişler dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zaten kaç tane var ki 2011 üstü, satılık , üye aracı ve aktif kullanıcı kriterlerinin hepsine uyacak . Çok iyimsersin :D

bilemem varsa elinde 2011 ustu mazda6 olan delikanli gibi ciksin var desin valla kizmicam :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir tane Diyarbakır'da var, eski Mazda bayisinin kendi aracı. Bildiğim bir araç ve sadece ön tamponu boyalı. Fiyatı da makul, sanırım 53-54-55 civarına verir diye düşünüyorum. LPG yok yalnız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir tane Diyarbakır'da var, eski Mazda bayisinin kendi aracı. Bildiğim bir araç ve sadece ön tamponu boyalı. Fiyatı da makul, sanırım 53-54-55 civarına verir diye düşünüyorum. LPG yok yalnız.

2011 uzeri motorlara zaten lpg takilamiyor. guvenilir birinden almak istiyorum. daha gun bir tane buldum adam full orjinal dedi tramer'de hasarli sonuc cikti. onun icin diyorum ki tanidik olsun, yalan dolan yapmayacak gercek bir mazda'ci olsun. ben aracimi satarken alici sectim cok net. su anda alan kisiden cok memnunum hem degerini biliyor aracimin hem de alisveristen memnun. adam araci aldigi gun aksama dogru telefon etti, yok oyle super yok boyle guzel, "geri ver o zaman" dedim.. :)

yani derdim bu hocam.. bahsettiginiz arac sahibinden'de var saniyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bilemem varsa elinde 2011 ustu mazda6 olan delikanli gibi ciksin var desin valla kizmicam :)

Valla bende var Onur Bey ama satmayı düşünmüyorum pek :) İnşallah gönlünüze göre bulursunuz bir tane ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...