Jump to content

2009 Model Düşük Kilometereli Temiz Araç Aranıyor

aytacesen

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar konu yeri uygun mu bilmiyorum ama 2009-2008 model full düşük kilometreli temiz bir araç arıyorum.Satmak isteyen ya da herhangi bir yerde gören varsa yarıdımcı olursa sevinirim..İyi sohbetler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim hocam yalnız rengi içime sinmedi tercihim beyaz ve mavi bakalım bekleycez artık..Hayırlı sürüşler..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Temiz olsun arkadaş beyaz da güzel mavi de hepside ama bir sorun yapmaya baslarsa ben bir tıkırti icin bir amortisör icin haftalarca uğraştım bende de ses hastalığı var ses geldimi biyerden hasta oluyorum illa bulacam yapacam o ses kesilecek :kafa:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence bu kasada Füme çok güzel duruyor.

Bende alırken en beğendiğim ikinci renkti birincisi daha açık bir füme var ya oydu bu nasip oldu.Fiyat konusuna gelince şu an malum sitede en uygun fiyatı (aracın durumuna göre) ben vermişim.Ayrica aracimi satarsam yine 12-15 bin tl arasi bir araç düşünüyorum. Ama almayı düşündüğüm araclar da uçmuş fiyatlar.Ornegin üç yıl önce sattığım 95 model coroolla xli 1.6 ayni araci yeni sahibi benim verdiğim fiyatin üstüne 5 bin tl koyarak ilan vermiş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhabalar iyi günler ,makyajsız yeni  kasa aliminyum gri 2009 hariran  mazda 3 trung aracım 45 binde benzinli Lpg yok ,yeni mazda 3 reflex niyetim var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhabalar iyi günler ,makyajsız yeni  kasa aliminyum gri 2009 hariran  mazda 3 trung aracım 45 binde benzinli Lpg yok ,yeni mazda 3 reflex niyetim var

Fiyat ne düşünüyorsun ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nedense renk önemli benim için aracın renk olarak beni kcaklaması lazım ama beyaz gerçekten bu arabaya çok yakışıyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...