Jump to content

Alınık 2011 Model Mazda6 Sport

vintage

Tavsiye Edilen Mesajlar

bizde vardı 2011 mazda6 sport bronz kahve. arabayı satana kadar kimseden çıt çıkmadı araba sattık birsürü 2011 makyajlı  mazda6 arayan çıktı  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hocam siraya gireceksin bi zahmet once ben ariyorum. bu arada aydinda bir alet var temiz, bana uzak oldugu icin almiyorum ordan. sen izmirdesin bi gorus bence. sahibinden'de var 06 plaka beyaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hocam siraya gireceksin bi zahmet once ben ariyorum. bu arada aydinda bir alet var temiz, bana uzak oldugu icin almiyorum ordan. sen izmirdesin bi gorus bence. sahibinden'de var 06 plaka beyaz.

Rekabet gibi bir niyetim yok. :). Acelem de yok. Uygun araç bulursam almayı düşünüyorum.

Sahibinden'de Aydın'da 06 plakalı araç bulamadım ben, varsa link ekleyebilir misiniz?

Fazla araç yok zaten, 2-3 tane alınabilir araç var geriye kalan araçlara 65-70 bin fiyat yazanlar o fiyatlara gitmeyeceğini biliyor olmalılar, o fiyatlara aramaya bile gerek görmüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Rekabet gibi bir niyetim yok. :). Acelem de yok. Uygun araç bulursam almayı düşünüyorum.

Sahibinden'de Aydın'da 06 plakalı araç bulamadım ben, varsa link ekleyebilir misiniz?

Fazla araç yok zaten, 2-3 tane alınabilir araç var geriye kalan araçlara 65-70 bin fiyat yazanlar o fiyatlara gitmeyeceğini biliyor olmalılar, o fiyatlara aramaya bile gerek görmüyorum.

biz 65 yazmıştık 60a sattık. siz muhakkak arayın pazarlık yapın. oradaki ilanların çoğu keyfekeder konulmuş ilanlar açıkçası. biz de satılırsa satılır çok isteyen biri çıkarsa düşeriz dedik. aşırı düşük rakamlar teklif edip 60a satamassınız bilin aracınız şöyle böyle diyip bize kendi arabamızı öğretmeye kalkan bile oldu..  düşük fiyatlı ilanlar hakkında yorum yapamam ama 65-70 civarı dolaşan ilanları muhakkak arayıp sorun derim.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

simdi baktim dedigim ilan gitmis. ben uzun zamandir baktigim icin nerede kim kac paraya satiyor biliyorum :) takibe devam o zaman

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

biz 65 yazmıştık 60a sattık. siz muhakkak arayın pazarlık yapın. oradaki ilanların çoğu keyfekeder konulmuş ilanlar açıkçası. biz de satılırsa satılır çok isteyen biri çıkarsa düşeriz dedik. aşırı düşük rakamlar teklif edip 60a satamassınız bilin aracınız şöyle böyle diyip bize kendi arabamızı öğretmeye kalkan bile oldu..  düşük fiyatlı ilanlar hakkında yorum yapamam ama 65-70 civarı dolaşan ilanları muhakkak arayıp sorun derim.

ege siz kime sattiniz bi kontaklarini versene :) alayim adamdan arabayi dove dove ;P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla bende çok aramıştım ama boyasız olsun gibi bir düşünceniz varsa boyayı takıyorsanız bahsettiğiniz özelliklerde aracı 60'tan  aşağı bulmanız mümkün gibi görünmüyor..Bu paralara bu özellikte D sınıfı araç bulmak kolay değil..Umarım gönlünüze göre bir araç bulursunuz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ege siz kime sattiniz bi kontaklarini versene :) alayim adamdan arabayi dove dove ;P

valla abi alan bey ve ortağı gelmişti bakmaya. alacak olan eşine alıyormuş. arabayı çok beğenerek aldılar açıkçası. temiz bakacakalrı konusunda içim rahat allahtan :geyik:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim kendi görüşüm aracın ederinin 55-60 arasında olduğudur. Tabi temizliğine göre +/- oynayabilir. 10 bin liraya varan indirimleri telefon aracılığı ile talep etmek bana mantıklı gelmiyor. Çoğu satıcıda telefon ile pazarlık etmek istemiyor.

Bu ara telefon ve mesaj yolu ile ulaştığım satıcıların çoğu (tüm markalar için) 1-2 bin tl ötesi indirim yapmıyor. Bunların arasında 6 aydır bekleyen araçlarda var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...