erolkan

2009 Forester Hella comet 550 ve daylight montajı..

Bu konuda 23 ileti var

Hazır aracı biraz yükseltmişken daha önceden almış olduğum hella comet 550 sisler ve daylight larıda montaj  yaptık...

ZNJX2A.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sisleri takacağımız yerleri belirledikten sonra delikleri açtık..

vzR6oR.jpg..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

günzdüz ledini takmak için sis lambasının çevresinde olan kısmı söktük..

rLR5Q7.jpg...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gündüz ledlerini takmadan önce daha önce bunları kullanan madwolf(remzi) arkadaşımın tavsiyesi üzerine arka tarafına tekrar silikon yaptık..

zRYjlj.jpg...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gündüz farının 2 fonksiyonu var.Kontagı açınca beyaz ledler yanıyor,parkları veya kısaları açınca ise beyaz ledler sönüp mor angel yanıyor..Ayrıca kontagı kapattıktan sonra yklaşık 20sn aydınlatmaya devam ediyor..

9XEaLZ.jpg...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Buda gece dışardayken angel görünümü :)NVg4XQ.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Estetik olarak çok hoş, paylaşım için teşekkürler... :) Allah kaza bela vermesin...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

maşallah hocam güzel olmuş..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşşekürler..Darısı sizlerin başınıza  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşşekürler..Darısı sizlerin başınıza  ;)

2007 Model Forester'ı gözüme kestirmiştim, hatta sen de sorduğum sorulara cevap vererek yardımcı olmuştun (sağolasın) ama gel gelelim hanım ben bunu kullanamam dedi iş bitti... Hem fiyatı süperdi, hem araç süperdi... Alım satım yapsaydım bile avantajlıydı. :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2007 Model Forester'ı gözüme kestirmiştim, hatta sen de sorduğum sorulara cevap vererek yardımcı olmuştun (sağolasın) ama gel gelelim hanım ben bunu kullanamam dedi iş bitti... Hem fiyatı süperdi, hem araç süperdi... Alım satım yapsaydım bile avantajlıydı. :(

Bence keşke alsaydınız Forester'ı  hanımlar için de daha güvenli  ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence keşke alsaydınız Forester'ı  hanımlar için de daha güvenli  ..

"bunu neden aldın" diye bıdı bıdı yapmasından gına gelmesin diye almadım... :D Kesin bir dille; ben bunu kullanamam dediği için cesaret edemedim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

"bunu neden aldın" diye bıdı bıdı yapmasından gına gelmesin diye almadım... :D Kesin bir dille; ben bunu kullanamam dediği için cesaret edemedim...

:) :) Abi ben daha evlenmeden bizimki başladı ne gerek vardı bu arabaya diye :) :) hanımlara birşeyleri anlatmak zor maalesef :) anlayamazlar veli abi :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu arada güzel çalışma olmuş..gündüz ledleri ayrı bir hava katıyor araca

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sis farlarında oldum olası xenon sevmiyorum. Bence sisleri camı sarı olan daha güçlü sislerle değiştirseniz daha güzel olurdu. Tercih tabi:)

sis farlarım xenon değil h3..üste takmış olduğun sisleri gece yakınca inanın bana gözlerinizi bile açamıyorsunuz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.