Jump to content

2009 Forester Hella comet 550 ve daylight montajı..

erolkan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

gündüz ledlerini takmadan önce daha önce bunları kullanan madwolf(remzi) arkadaşımın tavsiyesi üzerine arka tarafına tekrar silikon yaptık..

zRYjlj.jpg...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gündüz farının 2 fonksiyonu var.Kontagı açınca beyaz ledler yanıyor,parkları veya kısaları açınca ise beyaz ledler sönüp mor angel yanıyor..Ayrıca kontagı kapattıktan sonra yklaşık 20sn aydınlatmaya devam ediyor..

9XEaLZ.jpg...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşşekürler..Darısı sizlerin başınıza  ;)

2007 Model Forester'ı gözüme kestirmiştim, hatta sen de sorduğum sorulara cevap vererek yardımcı olmuştun (sağolasın) ama gel gelelim hanım ben bunu kullanamam dedi iş bitti... Hem fiyatı süperdi, hem araç süperdi... Alım satım yapsaydım bile avantajlıydı. :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2007 Model Forester'ı gözüme kestirmiştim, hatta sen de sorduğum sorulara cevap vererek yardımcı olmuştun (sağolasın) ama gel gelelim hanım ben bunu kullanamam dedi iş bitti... Hem fiyatı süperdi, hem araç süperdi... Alım satım yapsaydım bile avantajlıydı. :(

Bence keşke alsaydınız Forester'ı  hanımlar için de daha güvenli  ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence keşke alsaydınız Forester'ı  hanımlar için de daha güvenli  ..

"bunu neden aldın" diye bıdı bıdı yapmasından gına gelmesin diye almadım... :D Kesin bir dille; ben bunu kullanamam dediği için cesaret edemedim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

"bunu neden aldın" diye bıdı bıdı yapmasından gına gelmesin diye almadım... :D Kesin bir dille; ben bunu kullanamam dediği için cesaret edemedim...

:) :) Abi ben daha evlenmeden bizimki başladı ne gerek vardı bu arabaya diye :) :) hanımlara birşeyleri anlatmak zor maalesef :) anlayamazlar veli abi :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sis farlarında oldum olası xenon sevmiyorum. Bence sisleri camı sarı olan daha güçlü sislerle değiştirseniz daha güzel olurdu. Tercih tabi:)

sis farlarım xenon değil h3..üste takmış olduğun sisleri gece yakınca inanın bana gözlerinizi bile açamıyorsunuz :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...