Jump to content

Mazdastuff.com

SWeeT6six6
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

http://www.mazdastuff.com adresli orjinal Mazda aksesuarları satan bir site var. Amerika üzerinden çalışıyor ancak Türkiye'ye de gönderim yapıyor. Belki göz atmak isterseniz diye haber vereyim dedim.

Ben bu site üzerinden yağmur sensörlü-pusulalı kararan dikiz aynası ve kauçuk paspas almak istiyorum ancak; özellikle kargo için biraz uçuk rakamlar istiyorlar. Birkaç parça birden sipariş verdiğinizde ise bir nebze olsun kargo ücreti ucuzluyor.

Örneğin ben; bahsettiğim iki ürünü beraber sipariş verirsem; 154,38 dolar ayna, 52,81 dolar paspas, 132dolar da kargo(UPS) olmak üzere; toplam 339.19dolar ödemem gerekecek ki sanırım biraz fazla... Şunu belirtmekte fayda var; tek başına ayna siparişinde kargo 92dolar, tek başına paspas siparişinde ise 108 dolar. Yani toplu siparişte, bu alışverişten 78dolar karlı çıkıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 65
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

9

• Selman

11

• SWeeT6six6

12

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Guest uyumsuzelement

Türkiye için malesef pahalı ancak Amerika içinde kargo ücretsiz olduğu için, fiyatlar oldukça uygun.

galiba aynı sitede bodykit görmüştüm cok hoş ama ucuktu fiyatları birde burda gümrükte sorun yasanır muhtemelen
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

galiba aynı sitede bodykit görmüştüm cok hoş ama ucuktu fiyatları birde burda gümrükte sorun yasanır muhtemelen

Evet onu belirtmeyi unuttum. Paspasın bile 50 dolar civarı ücreti olmasına rağmen; kargo ücreti de gümrükte sınır olan 100Euro'ya dahil olduğundan sorun çıkarması muhtemeldir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

50 dolara paspas, ne yapıyorsunuz ya? Yazık günah, sonuçta yere konulup, üstüne basılacak, değer mi ta oralardan getirtmeye, döviz saçmaya.......

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

50 dolara paspas, ne yapıyorsunuz ya? Yazık günah, sonuçta yere konulup, üstüne basılacak, değer mi ta oralardan getirtmeye, döviz saçmaya.......

pas pas kesinlikle alınmaz abi hani baska yerde bulunmayan bişe olsa tamamda paspas yani sonucta..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İyide abi kaliteli paspaslar burada da 70-80YTL ve kaliteli-kalitesiz henüz bizim arabalara uyacak kauçuk bir paspas bulabilmiş değilim :( Bizim Ömer(Metalik) bu paspaslardan Ukrayna'dan bir tanıdığına getirtmişti. Oradaki fiyatı 100 dolar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

İyide abi kaliteli paspaslar burada da 70-80YTL ve kaliteli-kalitesiz henüz bizim arabalara uyacak kauçuk bir paspas bulabilmiş değilim :( Bizim Ömer(Metalik) bu paspaslardan Ukrayna'dan bir tanıdığına getirtmişti. Oradaki fiyatı 100 dolar.

abi çok ucuk fiyat
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

pas pas kesinlikle alınmaz abi hani baska yerde bulunmayan bişe olsa tamamda paspas yani sonucta..

Orjinal Mazda paspası varmı peki bu alemde ? Ben orjinal olmayan aldım bir tane servisten Mazda 3 te çok güzel oluyordu ama benim 6 ya uymadı sağı solu.

Birde bu kesilebilenlerden de olmayınca patladı elimizde :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Orjinal Mazda paspası varmı peki bu alemde ? Ben aldım bir tane servisten Mazda 3 te çok güzel oluyordu ama benim 6 ya uymadı sağı solu.

Birde bu kesilebilenlerden de olmayınca patladı elimizde :(

valla abi ben aldım 20 küsür ytlye metrodan kullanıorum catır catır
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=26021&productid=otm381307

Sedat abiye önermiştim, o da bir benzerini servisten almış.....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim paspastaki problem benim tarafta.. Otomatik vites olan arabalardaki

sol ayak yeri ile benzin kapağı kolunun üzerinde kalıyor paspas..Bu gidişle bir gece operasyonuna maruz kalacak ama sonra komple

set değişecek herhalde.

Çekil şeytan.. Uyamayacam sana :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=26021&productid=otm381307

Sedat abiye önermiştim, o da bir benzerini servisten almış.....

Abi bunun uyumluluk derecesi nedir o önemli. Yani sağı soğu katlanacaksa, yerine uymayacaksa hiç olmasın daha iyi bence.

Otomatik vites olan arabalardaki

sol ayak yeri ile benzin kapağı kolunun üzerinde kalıyor paspas..

Evet abi, en büyük sıkıntı şoför mahalinin yapısının çok farklı olması bizim arabaların. Ama arka paspasların da sağ ve sol ön kenarları aynı eşitlikte olmadığı için, oralarda da sıkıntı çıkması kuvvetle muhtemeldir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yere ayrıca bukle halımı döşetsek ne:) :tey:

Abi ben halıdan kurtulmaya çalışıyorum. Halı hem çabuk deforme oluyor, hem de koku yapma olasılığı çok yüksek.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Abi ben halıdan kurtulmaya çalışıyorum. Halı hem çabuk deforme oluyor, hem de koku yapma olasılığı çok yüksek.

bukleler deforme olmuyor bildigim kadarıyla yani normal halı döşüyor gibi paspasın girmesi gereken yere uygun kesilerek yapılabilir ben önceki arabamda bagaja yapmıştım evdeki artan halıdan cokta faydalı oldu ama aracın içine nasıl olur bilmem
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi ben paspaslarımı 1 sene önce 130 milyona almıştım  ;D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi ben paspaslarımı 1 sene önce 130 milyona almıştım  ;D

Bu lafın üzerine ben bu paspasları alırım :P Gümrükten endişe ediyorum, takılmayacağını bilsem siparişi vercem; ama aynayla beraber ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...