ibrahim Çakan

Lantis Almayı Düşünüyorum.

merhaba,

eski bir 92 - 626 oval kasa kullanıcısı olarak mazda hayranıyım. ve son zamanlarda araç almayı düşünürken lantis modeli beni çok cezbetti.

bazı satılık ilanlarda 98 model 97-ve 96 ya göre daha geniş daha konforlu falan yazıyor. farkı nedir.

ayrıca lantisin + ve - leri nelerdir. parça bulmak ve parça fiyatları 626 lar gibimi. yoksa daha mı zor. yol tutuşu konforu, yakıtı vs vs bilenler ve kullanan arkadaşlar yardım ederse sevinirim. ve hattı bildikleri satılık lantis varsa temiz linkinide atarlarsa sevinirim.

hayırlı günler

Düzeltme: Tamamı büyük harflerden oluşan mesaj metni. Mevcut konu mükerrer açılmıştır. diğer konunuz silinmiştir. Yine mevcut bu konu satılık bölümünden alınık bölümüne taşınmıştır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

motor yapılmış herhalde ona km düşük. motor yapılan araç niye satılır ki ?? ayrıca abs ve çift hava yastığıda yok. bunda. önerin için tşlr

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sahibniden.com'da kategoride tek bir Lantis vardı. Bildiğim kadarıyla Lantis'ler 1.8. Gördüğüm araç 2.0 V6 motorluydu. 18.000 fiyatı vardı ama ilan sitede gözükmüyor. Ya satıldı yada ilanın yayınlanma süresi geçti...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmişini bilmediğin bir Lantis, elindeki araca göre seni yorabilir... (bence)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eski bir 92 - 626 oval kasa kullanıcısı olarak mazda hayranıyım. ve son zamanlarda araç almayı düşünürken lantis modeli beni çok cezbetti.

Şuanki aracınız donanım olarakta, konfor olarakta ve performans olarakta Lantis'i aratmaması lazım ama spor araç arıyorsanız durum değişebilir tabi  :fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.