Ali

Sunroof

Bu konuda 23 ileti var

arkadaşlar m3 lerimizin sunroof ları üste taraf acılırkenki mesafesini biraz daha artıra biliyormuyuz veya böyle bir imkan varsa nasıl yaparım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aynı şeyi aldığım anda ben de sordum ama maalesef demişlerdi serviste.. hyundai coupe'lerinkinin mesafesi süper..ayrıca hem yukarı hem geriye doğru açılabiliyor aynı anda..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar m3 lerimizin sunroof ları üste taraf acılırkenki mesafesini biraz daha artıra biliyormuyuz veya böyle bir imkan varsa nasıl yaparım

buldunda bulandırıyon sende :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben bunu hiç bir yerde yaptıramam mı 

hala bulandırıyon Ali ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tamam abi yapmıyorum vazgeçtim

he şöle elindekiyle yetinmesini ögren bu yasta ögrenmessen ilerisi kötü :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

işte  bu laf beni öldürüyor abi yetinmeyi biliyorum Allah herkeze versin (TABİ HAK EDENE) ama öyle daha hoş duracagından dolayı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben bunu hiç bir yerde yaptıramam mı 

Ali ben dün benim arabada biraz inceledim de eğer sistemler az çok aynı ise o kadar kolay görünmüyor. Kenarlardaki metal yolun değiştirilmesi gerekir ki o da kolay kolay yapısından dolayı değişebilirmiş gibi görünmüyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

işte  bu laf beni öldürüyor abi yetinmeyi biliyorum Allah herkeze versin (TABİ HAK EDENE) ama öyle daha hoş duracagından dolayı

deişsede gereksiz bir macera olur bence ne kazandıracakki daha fazla acılınca???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dışardan daha güzel  ve hoş hava katar  diye düşünüyorum

tabiki senin zevkin lakin daha fazla acıldıgında dier fazla acılanlar gibi birde körük ister 2 yanına gördüklerimin tamamında  körüge benzer birer tozluk gibi bişey vardı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gercekten bıraz daha acılsaydı havaya iyi olurdu baska arabalarda göruorum bıraz daha havada olanları süper duruor..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gercekten bıraz daha acılsaydı havaya iyi olurdu baska arabalarda göruorum bıraz daha havada olanları süper duruor..

O da çok gürültü yapar.. Bu şekilde daha hızlı gidebiliyorsun..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O da çok gürültü yapar.. Bu şekilde daha hızlı gidebiliyorsun..

Allahtan seninki çok açılmıyo, bu şekilde 170 görüyo, mazallah bide daha çok açılsaydı :eek:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tilt ve slide aynı anda olabilseydi keşke.. ben sordum yaptırabilir miyim diye, ama olmuyormuş :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sunrooflar tavan arkası dar olan araçlarda dışa ve geriye doğru açılır  uzun tavanı olan araçlarda tavan ile döşeme arasına girer  O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tilt ve slide aynı anda olabilseydi keşke.. ben sordum yaptırabilir miyim diye, ama olmuyormuş :(

o dediğin Hyundai Coupelerde var sanırsam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.