Jump to content

2000 Model Mazda 323'üm İçin Güvenilir Yedek Parça Arıyorum

the gardıan

Tavsiye Edilen Mesajlar

herkese mrb. harika bi forum öncelikle belirteyim  :)bi hafta önce 2000 model mazda 323 araç aldım . şuan sağ ön amortisör patlak durumda ve değiştirmek istiyorum . tavsiye edebiliceğiniz sürekli yedek parça temin  edebiliceğim bi yer var mı . tesekkür ederim şimdidenn arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hoşgeldiniz. Aracınız hayırlı olsun. Forumda yardım eden yönlendiren olacaktır. Forum kuralları gereği isim ve meslek bilgisi paylaşılması gerekiyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

herkese mrb. harika bi forum öncelikle belirteyim  :)bi hafta önce 2000 model mazda 323 araç aldım . şuan sağ ön amortisör patlak durumda ve değiştirmek istiyorum . tavsiye edebiliceğiniz sürekli yedek parça temin  edebiliceğim bi yer var mı . tesekkür ederim şimdidenn arkadaşlar

Bu parçların orjinalini yetkili servisten temin eder değiştirirsin ama yetkili servis fiyatları malum.

Güvendiğin yada bildiğin bir japon ustası varsa parçaları kendin temin etmektense ustanın sana tavisye edeceğini taktırabilirsin.

Forumda kaliteli parça markası hakkında tavsiyeler olacaktır. Markayı forumdan öğrenirsin sonra ustana; elinde varsa o markadan takmasını söylersin.

Mazdaların orjinal amartisör markasımı bilmiyorum ama tavsiye edilen bir markayı forumda ben okudum. KYB diye bir markaydı. Yanlış biliyosam arkadaşlar düzeltecektir.

Kolay gelsin  :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle hoş geldiniz. Bende 626 var ve 6 ay önce 4 amörtisörü de değiştirdim. Yaptığım araştırmada en mantıklısının KYB olduğunu keşfettim, şimdi hiç bir sorunum yok, 323 de aynıdır sanırım, ama emin değilim hiç kullanmadım. Arkadaşın dediği gibi 626  ya terfi edebilirseniz her türlü yardımı yapabiliriz. Çünkü 12 yıldır 626 kullanıyorum, bir çok şeyini öğrenmek zorunda kaldım.:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda 323 gibi parçası bol bulunan bir aracın; parçasını netten veya farklı yerlerden temin etmek yerine iyi bir Japon özel servisine gidip değiştirmen daha mantıklıdır.

Zaten netteki fiyatlarla özel servisteki fiyatlar arasında çok fazla bir farkı yoktur

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda 323 gibi parçası bol bulunan bir aracın; parçasını netten veya farklı yerlerden temin etmek yerine iyi bir Japon özel servisine gidip değiştirmen daha mantıklıdır.

Zaten netteki fiyatlarla özel servisteki fiyatlar arasında çok fazla bir farkı yoktur

Çok doğru söylüyorsunuz da biz resmi servisi bulmakta zorlanıyoruz, özel hayal bizim gibi büyük şehir dışında yaşayanlar için. :) Özel servis olsa yağını bile orada değiştireceğim. Hatta yıkamasını da..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok doğru söylüyorsunuz da biz resmi servisi bulmakta zorlanıyoruz, özel hayal bizim gibi büyük şehir dışında yaşayanlar için. :) Özel servis olsa yağını bile orada değiştireceğim. Hatta yıkamasını da..

Abi Mazda benim ilk Japon arabam. Bolu da özel servis sıkıntısı yok ama Düzce'de kaliteli bir Mazda ustası buldum ben bakımını ona yaptırıyom. Yani Bolu ve Düzce gibi küçük şehirlerde özel servis sıkıntısı yoksa başka şehirlerde de yoktur diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hasan HARMAN --- 0 312 278 49 95

Mülayim ÖZÇELİK ---0 312 278 80 61

Erkan SARIKAN ---- 0 312 278 44 42

Ömer AKSU ----  0 312 278 58 68

İyi Aksu Otomotiv ---- 0 312 278 58 95

Eray Oto  ----  0 312 278 08 81

Ankara Şaşmaz da faaliyet gösteren bir kaç japon oto yedek parçacı telefonla bilgi alabilirsin..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...