Odyseuss

Otomatik Mazda3 2005 ve üstü Dynamic Arıyorum

Bu konuda 29 ileti var

Merhaba arkadaşlar,

2005 ve üstü otomatik Mazda 3 Dynamic arıyorum. Kayseri de ikamet ediyorum. Acil almam gerekli yoksa başka bir model aldıracaklar evde baskı büyük. Bütçe max 24.500 gram üstüne çıkamam.. LPG yoksa taktırmam gerekecek LPG siz olana bütçem biraz daha düşük. Tercihim sedan.

Saygılar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bulursan banada haber ver

Geometri candir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayılısı olsun hakkınızda..forumda karşınıza çıkabilir belki de böyle bir araç..malum  şu ara araba piyasası çok karışık olduğundan sizin durumunuzda olan bir çok kişi mevcut..umarım şartlarınıza uygun mazda 3 bulup aramızda kalırsınız..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Allah gönlünüze göre versin. Forumdaki üyelerin araç tavsiyeleri olacaktır...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benzer durumda olan arkadaşlar benim içim olumsuz netilecenen araçları isterseniz paylaşabilirim. Belki siz değerlendirmek istersiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence paylasin iyi olur bizim icin

Geometri candir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

3 Araç vardı İstanbul da ilgilendiğim hepsi otomatik

146424879 2006 156 binde LPG Zavoli bu araç trammer de iki sahibi gözüküyor iki ufak kazası var. Daha önce 54 plaka imiş. Sahibi baya dürüst ve samimi. Tavanda da boya varmış. Boya takıntım yoktu ancak rengi evdekilere kabul ettiremedim. Pazarlığı bir yere getirmiştik ama olmadı. :(

159196672 2005 165 binde LPG Atiker trammerde 8 kaza toplam 6 Bin TL hasar gözüküyordu. İki parça değişen vardı. Akrabam ustaya götürdü, bel altı komple boya dendi. Ancak işçilik kötü idi. Macunsuz boya vurulmuş çatlamalar kabarmalar kapı kenarlarında çürükler vardı. 24 Bin e okleşmiştik. İptal oldu.

159290224 2006 170 binde deri döşeme LPG yok. Kabut dahil 4 parça da boya vardı. 1 de çamurluklarda değişen galiba. Trammer de 8 kaza 8-9 Bin TL civarı hasar vardı. İlk sahibi dendi ancak ilk sahibi 2013 de aracı servise satmış bir yıldır servisin üzerinde araç. Bu araca baktırdım geçer not aldım. Ancak ilk sahibi aracı şirket üzerine almış. Kayseri de bu büyük problem vazgeçmek zorunda kaldım. 24 Bin e anlaşmıştık.

Umarım kısa zamanda araçlarımızı alırız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Temiz, kazasız, hasar kayıtsız vs. araç bulman imkansız, vermiş olduğun fiyat senin de bahsetmiş olduğun kriterlere sahip araçlar için mümkün...

Fakat; sana tavsiyem, (huyum kurusun) 3-5 daha ver daha içine sinen ve temiz kullanılmış araç bak... Baktığın araçların ne durumda olduğunu az çok tahmin edebiliyorum...

Boya vs. önemli değil ama ağır kazası olup aracın şakülü kaymış olmasın, araca baktığında boyanan yerler sırıtmasın, araç yorgun olmasın...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Temiz, kazasız, hasar kayıtsız vs. araç bulman imkansız, vermiş olduğun fiyat senin de bahsetmiş olduğun kriterlere sahip araçlar için mümkün...

Fakat; sana tavsiyem, (huyum kurusun) 3-5 daha ver daha içine sinen ve temiz kullanılmış araç bak... Baktığın araçların ne durumda olduğunu az çok tahmin edebiliyorum...

Boya vs. önemli değil ama ağır kazası olup aracın şakülü kaymış olmasın, araca baktığında boyanan yerler sırıtmasın, araç yorgun olmasın...

Veli abi sen kaca aldin model ve donanim nedir özel degilse bizimle paylasabilirmisin birde senin aracin fotosunu isteruk

Geometri candir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynen @domestos öyle bakıyorum bende. Evin bulunduğu yer baya rüzgarlı, çocuklar yürümekten şikayetçi acelem o yüzden.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Temiz mazda 3 bulmak altın madeninde arama yapmak gibi şu an

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hakkınızda hayırlısı olsun.  Maalesef bahsetmiş olduğunuz bütçeyle lpg li temiz 2005 üzeri mazda 3 dynamic bulmanız tam anlamıyla imkansız. Comfort düşünürseniz bir nebze bulma imkanınız olabilir.

O fiyata bulduğunuz mazda 3 ler sorunsuzluk algınızı bayağı bir hayal kırıklığına uğratan araçlar olabilir dikkat etmekte fayda var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende 30-32 arası 2009 arıyorum HB ama çok zor LPG siz ayrı bir zor zaten ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Veli abi sen kaca aldin model ve donanim nedir özel degilse bizimle paylasabilirmisin birde senin aracin fotosunu isteruk

Geometri candir

Fiyat verince Selman abi haklı olarak kızıyo...:)  Fotoğraf işini Oğuzhan ile birlikte halledeceğiz, ne zaman olur bilemem... Üstünkörü çektim ama paylaşılacak nitelikte görmüyorum... Pasta-cila, boya koruma yapıldı... Daha göz alıcı fotoğraf olsun istiyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Adam daha otomatik yarı otomatik nedir onu bilmiyor ben 28 desede almam .Kriterlerim var huyum kurusun sattığını bilmeyen adamdan mal almam.

:D

Tamamen katılıyorum, bana 25 dese almam, çünki HB :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dün 158301595 bu araca baktırdım. Bana telefonda en son 25bin demişti. Vagzeçmiştim ancak işyerinden bir arkadaş tanıdık vasıtası ile dün araca baktırdı. Kayıtları temiz ama dün boya ölçüm makinesi ile bilen biri ile gitmişler; komple boyalı ve sağdan büyük kaza yapmış diyorlar. Pazarlığa bile girmemişler. Bilginize...

Arkadaşlar 146424879 bu araç sizce nasıl daha önce detaylı yorum yazmıştım. Trammer de ağır kazası yok arkadaş iki kazasının resmini de yollamıştı. Tek problem tavanda da boya olması. Araç bulamıyorum baktırayım mı sizce?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dün 158301595 bu araca baktırdım. Bana telefonda en son 25bin demişti. Vagzeçmiştim ancak işyerinden bir arkadaş tanıdık vasıtası ile dün araca baktırdı. Kayıtları temiz ama dün boya ölçüm makinesi ile bilen biri ile gitmişler; komple boyalı ve sağdan büyük kaza yapmış diyorlar. Pazarlığa bile girmemişler. Bilginize...

Arkadaşlar 146424879 bu araç sizce nasıl daha önce detaylı yorum yazmıştım. Trammer de ağır kazası yok arkadaş iki kazasının resmini de yollamıştı. Tek problem tavanda da boya olması. Araç bulamıyorum baktırayım mı sizce?

Tavanda boya varsa bence baktirma boya takintim oldugumdan falan degil kesinlikle ama bizim milletimiz arabanin kondisyonuna bakmadan boya var mi yok mu hemen ona bakar satacak oldugunuzda binbir dil dokersiniz ulkemizde araba hasat motor bitik olsun ama degisen boya olmasin tarzinda

Geometri candir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben forumdan bilindik bir arac bekliyorum bu sefer acele etmeyecegim sabir

Geometri candir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.